arrow
profile_image
Katelin
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
mám problém. Mamka dneska přišla z práce, celá na prášky že u nich v práci byla kriminálka, že jim vykradli trezor. Dělá v restauraci provozní a vzali celou tržbu, takže celkem hoodně tisíc.
Jak se má teď chovat, když je ona a její šéf ( majitel restaurace) podezřelá?
Jestli něco nesmí nebo tak. Děkuji za každou radu!

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Proč myslíš,že je podezřelá?Nebo proč si to myslí??

arrow
profile_image
Katelin
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tinkak:
Bylo ji to sděleno tou kriminálkou. Že prej byly vylomené jen jedny dveře, a ostatní byly v pořádku, proto to vypadá tak, že si ona nebo šéf chtěli takhle přilepšit ..

arrow
profile_image
Straccaa
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

proč by chtěl majitel ukrást vlastní peníze? No mamce to nezávidím. Mamka vlastní bar a takhle už ji několikrát vykradli, když tam pracovala jedna servírka, pokaždé zapoměla zavřít okno (zajímavé), pak ji mamka vyhodila a od té doby se nic neukradlo (zajímavé). No co už. Tím nechcí říct, že to tvá mamka vzala. Jen jestli tam nemohl někdo jinej z personálu něco narafičit tak, aby to pak padlo na tvou mamku, že tam v té době byla. Ale jinak co dšlat nebo nedělat bohužel neporadím.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

žádná omezení nejsou, asi by nebylo vhodné, aby jela do zahraničí, ale jinak myslím, že není potřeba se chovat jinak než normálně. držím palce ať to zvládnete!

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mých zkušeností museli zajistit nějaké stopy.A na základě těch bude další postup ve vyšetřování. Pokud má tvoje mamka čisté svědomí ať hlavně spolupracuje s policií.I sebemenší detail jim může hodně pomoc při vyšetřování a tím se i vyšetřování uspíší.Takže ať je v klidu a vše policii řekne (jakou koliv maličkost si vzpomene)Ale to jí zajisté,už při výslechu řekli.

arrow
profile_image
Katelin
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem na na milion procent jistá, že ani jeden to nebyl Proč by mi šéf kradl svoje peníze a proč mamka, když jsme na tom celkem dobře Uvidíme, snad to dopadne dobře, cisté svědomí určitě má. Jen to byl pro ni celkem šok když přišla do práce a tam kriminálka. Bude to asi dost těžká doba teď.

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Setkávám se s tím dnes a denně rozhodně to nebude tak horký jak to vypadá. Teď to záleží na policajtech. Takže držím palce,ale myslím,že pokud v tom prsty nemají doopravdy se nemají čeho obávat.Možná je to nepříjemné,ale na světě jsou i horší věci.

arrow
profile_image
Katelin
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tinkak:
Děkuji moc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Katelin: Jsem na na milion procent jistá, že ani jeden to nebyl Proč by mi šéf kradl svoje peníze a proč mamka, když jsme na tom celkem dobře

Pán šéf to mohl nechat vykrást kvůli pojistce a to že se máte celkem dobře nic neznamená. Nikdy nevíš, jaké platby se mohly tvojí mamce přihodit a v dnešní době lidi kradou kolikrát jen proto, že tu možnost mají.

Tobě doporučuji se do toho neplést a at tvoje máti spolupracuje co nejlépe může s policií, vše se vyřeší. Oni vždy dělají bububu a pokud máte čisté svědomí, není čeho se bát!

Cituji Dirtyangel: Tobě doporučuji se do toho neplést a at tvoje máti spolupracuje co nejlépe může s policií, vše se vyřeší.

Reaguji na Katelin:
Hlavně to neřeš s kamarádkama, kamarádama apod., nikdo ti stejně neporadí (pokud není právník) a drby nikdy nikomu nepomohly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené