arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám poslední dobou hrozně povadlý obličej, unavenou pleť, kruhy pod očima, dokonce pupínky...zkrátka pleť jak struhadlo a unavené oči k tomu. Piju, vitamíny jím, spím dost,o pleť se starám, ale o to nejde. Když se nenalíčím vypadám jak smrtka a když se nalíčím tak jak unavený horník těsně před smrtí. Poraďte mi něco co mě opticky trochu oživí a rozzáří, nějaké postupy, přípravky a hlavně barvy očních stínů pro nevýrazné modro-šedo-zelené oči. Já se v tomto vůbec nevyznám. Mám pocit, že nemůžu nosit ani barevné oblečení, že to tu unavenou pleť ještě víc zvýrazní a s papírovým sáčkem na hlavě strašit nechci.

jé, to bych teď taky potřebovala, po střevní chřipce jsem jak smrtka

No podle mě je základ pleť příliš nematovat, protože ty matující make-upy dělají takovou tu mrtvou tvář.

Stejně tak stíny bych zvolila třeba krémové, třpytivé...prostě trošku lesklejší, aby oko rozzářily. Ale zase ne moc, přeci jen na denní líčení se stíny, který hází prasátka po kolemjdoucích, nehodí

No a hlavně tvářenku, bez té vypadám taky jak zombie

Dobré je také smíchat krém s kouskem samoopalováku, aby člověk nebyl tak bledý.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj čičí

a co solárko ? Taky vypadam jak smrtka, napadá mě jen to solárko, pro zdravější barvu... Mě to taky nejde ničím zaplácat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nebo ten samoopalovák

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mayci

S tím solárkem máš pravdu. Já když si hodně dlouho nezajdu na solárko a nemám zdravou barvičku, tak na sebe můžu patlat co chci, ale stejně to není ono...

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Patty
Tož a to je právě ten problém. Já jsem sice bledá, ale to je bledost takové divné barvy. Já si připadám taková zeleno-oranžová, těžko popsat a právě když si dám make-up a že už jsem vyzkoušela spoustu odstínů, i supersvětlých, tak mám po aplikaci pocit, že bych mohla propagovat pomeranče a mandarinky a olivy vzít k tomu, když už to budu dělat.
Dneska jsem si dala takové ...jak to nazvat...bronzovo-rezavé stíny, s tím, že mě to oživí, zvýrazní, kdysi jsem to nosila pořád...a cítím se v tom fakt jak ten horník před smrtí.

Mayci
Ahoj čičí moje drahá,
tož solárko néé, to není pro mě, to já si počkám na sluníčko.

solárko, brr, brr, holky vy dopadnete, vždyť je to tak nezdravý

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fotku mám v galerii, ale je focená jen mobilem, tak to tam tak není poznat...ale kruhy joo, ty tam jsou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nějaký přirozený make-up který ti sedne, neudělá masku, nezvýrazní každý nedostatek, nebude mít nepřirozenou (třeba oranžovou!) barvu (zkus třeba: Dermacol NATURAL WAY MAKE-UP Jemný krycí make-up pro přirozený vzhled pleti) + nějaký sypký pudr (ne kompaktní!) + tvářenku v růžovém chladném odstínu-tu použij určitě (tentokrát ne hnědou, oranžovou apod.) + řasenku, která ti řasy oddělí a prodlouží (ne žádné slepeniny) (např. Essence Maximum definition). Pokud nemáš dobrou pleť tak pozor na různé rozjasňovače apod., aby to ještě nezvýraznily nebo aby jsi nebyla jako na ples/umaštěné/přeblýskaná/... Na oči můžeš zkusit jemně třpytivé stíny v barvách, které ti sluší, s tím, že světlejší odstín té barvy dáš do vnitřního koutku oka. Další typ-někdy si dám na prst trošku lesku na rty a uhladím jím obočí, obličej je pak takový svěžejší.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Patty: jé, to bych teď taky potřebovala, po střevní chřipce jsem jak smrtka

mluvíš mi z duše,taky mi dala zabrat,nějak to teď řádí.Dneska jsem šla poprvé do práce,myslela jsem si,kdovíjak už nevypadám ok a kolegyně hned-no,tobě asi ještě není moc dobře co,seš pěkně zelená....
Takže dnes nasadím taky samoopalovák,zítra nějaký ten bronzer,růžovou tvářenku,hojně korektoru na kruhy a rozjasňující stíny.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

framboise
Make-upů jsem už vyzkoušela dost, od levnějších po dražší, ale zatím jsem ten pravý nenašla.Za tip děkuji, zítra ho zajdu obhlídnout.
Včera jsem tu četla diskusi o minerálních makeupech, tak jsem zvažovala, zda to prubnout.
Růžovou tvářenku, když mám zeleno-oranžový nádech pleti? Toho se krapet bojím, abych nevypadala zmalovaně. Já jinak tvářenku nepoužívám vůbec a vůbec se v nich a ani v těch pudrech nevyznám.
Aspoň, že řasenky mám dobré, to jo.
Já vůbec nevím, že se mi ta pleť tak zhoršila, z ničeho nic. Už jsem nasadila bylinkové čaje, ať pročistím tělo, nejím sladké, beru vitamíny, denně cvičím, hodně piju a změna zatím nulová, chce to čas asi.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Luciene1: rozjasňující stíny.

A to je co? Honem, rady, obrázky, tipy...prosííííííííííím...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Lentilie
Myslela jsem tím nějaké světlé,lehce třpytivé,spíš takové mrazivé nebo jak to nazvat,aby pohled dostal jiskru-jak už psala Patty.Třeba nějaké šampaň,světle růžové,lososové.

Cituji Lentilie: Růžovou tvářenku, když mám zeleno-oranžový nádech pleti? Toho se krapet bojím

Neboj,růžová tvář krásně rozveselí.Ale samo s citem

arrow
Neprodává v Bazaru

Lentilie
Zkus třeba tuto tvářenku http://www.maybelline.cz/PRODUCTS/Face/BLUSH/Affin itone_Blush.aspx jen ne odstín Peach, jinak je skutečně jemná, přirozená, ale vydrží a celkově je dobrá.
Možná by to chtělo i nějaký ne moc barevný, jen tónovaný lesk na rty.
Ten make-up (je na této stránce http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new/dc /katalog/htm-cz/dekorativni-kosmetika/makeup-cz.ht m ) se mi osvědčil a vracím se k němu už 8 let.

arrow
Neprodává v Bazaru

to solárko jsem myslela jen tak do hezčí barvy, ne do hněda , prostě tam párkrát zajít...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené