arrow
profile_image
Vrtulka2
od 4. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím
chtěla bych se vás optat, jak byste si počínaly v případě, že vám ztvrdne lak na nehty? Zkoušela jsem s ním leccos, ale nic nefungovalo. Půl roku jsem neměla na lakování nehtů čas a tak jen přetrvával s krabici s ostatními laky, nebyl ani na slunci, dřív měl normální tekutou konzistenci. Nyní ztuhl/ztvrdl. Jde ho nějak zachránit?
Nejsem si jista, jestli jde o tentýž případ, o kterém se hovoří na internetu, ke kterému se přilije odlakovač a lak se promění v přijatelnější verzi. Obávám se, že to jde jen tehdy, kdyžje tužší, nikoliv úplně tuhý. Navíc ho to prý stejně poškozuje a je lepší sehnat speciální přípravek určený přesně k tomu. Jde o lak od Sally Hansen, který mi tady byl už dříve doporučený k rychlejšímu zaschnutí laku. Sice stojí jen 100,-, nicméně fungoval dobře a zůstalo toho v něm docela dost a chtěla bych ho ještě zachránit.
Případně alespoň vědět, jak se této situaci pro příště vyvarovat
Za reakce předem díky

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vrtulka2: Odlakovač v žádném případě, sice naředí, ale také poškodí lak. Stačí si koupit lahvičku ředidla laků na nehty, trochu do laku nalít, nechat působit, proklepat a podle hustoty, resp. míry ztvrdnutí laku opakovat dokud lak nebude zase v perfektním stavu.

Prodává se buď ve speciálkách a nebo i v některých drogeriích, stojí kolem padesátky, resp. od nějakých 30,- do 250,- podle značky a vydrží na hodně dlouho a hodně zatvrdlých laků.

arrow
profile_image
Lenka..K
od 22. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já do laku vždycky nalila odlakovač a nemám pocit, že by ho to nějak poškodilo :D Ale je fakt, že lak byl pouze tuhý, ne úplně suchý :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Kapnu dp laku odlakovač a lak je použitelný.Mám laky i 3 roky a furt lakují.

já jako první a poslední pomoc kapnu odlakovač, ale pak už lak stejně vyhodím.
BTW, vyzkoušela jsem spoustu laků, a nejdýl mi otevřený vydržel YSL, cca 1,5 roku, sama nechápu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené