arrow
profile_image
Izzi
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím...
Ke konci března jsem dala výpověď. Chtěla jsem se se šéfem dohodnout na ukončení pracovního poměru dohodou, ale samozřejmě mi dal dvouměsíční výpovědní lhůtu. Nemůžu říct, že by to proběhlo všechno v klidu. Od té doby dělá naschvál, pomlouvá mě u kolegyň, ignoruje mě. Když potřebuji něco vědět, musím se ptát opakovaně, aby mi odpověděl. Do práce chodím vynervovaná a unavená. Mám neustále průjem a pocit na zvracení. V noci nemůžu spát. Bojím se už něco sníst, aby mi v práci nebylo špatně. Dělám s penězi a na pokladně bývám většinou sama, takže si jen tak nemůžu odejít/odskočit a tak se dostávám opět do stresu. Je to takovej začarovanej kruh.
Poradíte jak výpovědní dobu "přežít"?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Izzi: Mám neustále průjem a pocit na zvracení.

Tak běž k doktorovi a na neschopenku ne? Když dělá naschvály a nechce tě nechat odejít v klidu...

arrow
profile_image
Izzi
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh:
Ono to asi stejně tak nakonec dopadne, protože tohle dlouho nevydržím. Pokud bych na ni nastoupila nemusela bych si po ukončení nemoci zbyvající dny dopracovat? Ptám se hloupě, ale ještě jsem nikdy na neschopence nebyla
Dokonce jsem se za sebe snažila najít náhradu (měla jsem slíbeno, že jakmile někoho seženu, tak si můžu jít), ale pokaždé, když někdo došel, tak s nimi jednal hrozně.

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Izzi: Ono to asi stejně tak nakonec dopadne, protože tohle dlouho nevydržím. Pokud bych na ni nastoupila nemusela bych si po ukončení nemoci zbyvající dny dopracovat? Ptám se hloupě, ale ještě jsem nikdy na neschopence nebyla

Reaguji na Izzi:

určitě ne, nastup na neschopenku , výpovědní lhůta ti poběží a než ti vyprší, tak si buď v klidu doma a bez nervů. Zletýruj se z toho ať máš do nové práce hodně sil a pozitivní energie a ne ať tam nastoupí "troska"

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

rozhodně odtamtud pryč marodit, ať si najde náhradu sám, když se chová takhle. nepochopím nelidské jednání některých lidí, opravdu člověk maká jak šroub a místo, aby mu to trošku zpříjemnili, mu dělají naschvály

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle jsem taky zažila a chápu, jak je to nepříjemné a s jakým strachem potom člověk do práce chodí... Vydržela jsem to asi tři týdny, poté jsem si nechala napsat neschopenku a ukázala jsem se tam pouze v ten poslední den, abych vrátila klíče apod. Nic jsem si jako důvod pro neschopenku nevymýšlela, prostě jsem praktikovi popsala situaci (hlavně to, jak mi z toho fyzicky a psychicky bylo).

Měla jsem úplně to samé. Buď to nějak přežiješ a nebo to šéfovi oplať stejnou mincí. On si myslí, že má ještě dva měsíce na to, aby si za tebe našel náhradu. Nic mu neříkej a běž rovnou na neschopenku : )

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji TerezkaTRO: Nic mu neříkej a běž rovnou na neschopenku : )

Hlavně pozor na kontroly, jsem si jista, že na tebe nějakou pošle.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

Cituji Siiri: Hlavně pozor na kontroly, jsem si jista, že na tebe nějakou pošle.

Tak to stoprocentně! Nechej si napsat vycházky, i když, ani teď přesně nevím, jak to chodí. Do práce bych rozhodně nechodila.

já takhle odešla a marodila jsem skoro 5 měsíců , problém se zádama je neprůstřelnej

arrow
profile_image
Rosemary
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, a není to náhodu tak, že se ta výpovědní doba prodlužuje o tu dobu, po kterou jste v neschopnosti? Takže to by si asi až tak moc nepomohla.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Rosemary: Ne, loni na jaře jsem to tak udělala a další den (tedy ihned po ukončení nemocenské a vypršení výpovědní doby) jsem rovnou nastupovala do nové práce.

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rosemary:

Cituji Rosemary: Holky, a není to náhodu tak, že se ta výpovědní doba prodlužuje o tu dobu, po kterou jste v neschopnosti? Takže to by si asi až tak moc nepomohla.

ne, není to tak. Normálně jí běží výpovědní lhůta i v době nemoci

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V případě nemocenské během výpovědní doby se pak už nic neprodlužuje. Prodlužuje se v případě neschopenky během zkušební doby
Taky bych se na to asi vyprdla, snažila ses tam za sebe někoho dostat a dočkala ses pouze nekorektního jednání a naschválů. Tak si radši odpočiň doma a ať se šéf třeba staví na hlavu

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

Cituji Rosemary: Holky, a není to náhodu tak, že se ta výpovědní doba prodlužuje o tu dobu, po kterou jste v neschopnosti?

Holky, kam vy na podobné nesmysli chodíte?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené