Ahojky děvčata mám jít na apku 19.4 . a stále se nemůžu rozhodnout jestli kulaté menší 280ml nebo anatom a větší 300ml.Závěr konzultace byl od doktora anatom 280ml ale bojím se že to bude malé.Co to tu sleduji tak sem furt nejistá... Poradí mi někdo? Nejlépe kdyby jste měli fotky ať mám co nejlepší představu. děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Nikdo neví jake máš proporce a bez fotky se taky těžko radí.Pokud nemáš základ, tak to budou tak dvojky max, pokud nejsi moc vysoká.

Měřím 168, vážím 54kg a mám velikost 0 a jinak 70 cm pod prsy..tak nevím

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud chceš mít vyplněny i vrch prsa, aby ti to udělalo bouličky v podprdě,tak zvol kulatý.Já bych neměnila, mám 300 v kulatém..jen ml bych si přidala, ale kvůli tomu do sebe řezat nenechám když nejsou komplikace.

Přikládám i foto prosím o rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám anatomy a mám taky bouličky v podprdě. Chtěla jsem kvůli tomu kulatý,ale nechtěl mi je dát, právě kvůli tomu, že jsem neměla prsa žádná a jsem hubená, takže by se to rýsovalo jak pomeranče. Anatomů jsem se docela bála, pořád jsem si myslela, že anatom udělá věšáky. Teď jsem moc spokojená s anatomama a bouličky mám v podprdě taky. Těch 20ml bych moc neřešila, to nepoznáš, ale spíš jaký tvar prsou chceš po operaci. Já mám 275ml v anatomu, foto v galerii tak koukni.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla hrudník hubený a mám kulaté pod svalem,280ml a 325ml kvůli asymetrii.A neměnila bych.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky ja jsem byla včera po druhé po už o letech měla jsem mentory 275 cc a kdyby jsem mohla vrátil čas určitě bych nešla poprvé pod 400 cc ale to je individuální mám hodně známých co mají pod 300cc a lituji že si nedaly více záleží na postavě a co máte k dispozici ale byla jsem u pana prim.vreskeho a byla tam slečna nikde nic malá cca 160cm cca55kg a dal ji 425 cc a luxus já mám 177cm 60 kg pod prsy cca 73cm a vloženo 925cc motiva vys .profil foto dodám až dostanu podprdu cca o víkendu můj názor je zkusit vice konzultaci a pak se rozhodnout podotýkám ŽE jsem příznivcem kdyz už tam jdu ať je to vidět prostě se mi libi větší prsa

arrow
profile_image
Katihlavova
od 11. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také bych volila napoprvé víc jak 300cc... Ale určitě ti poradí i tam není se čeho bát

arrow
Neprodává v Bazaru

Zad.... Tak to musíš poznat sakra rozdíl, docela nálož.

Já bych chtěla víc než 300 ml ale to mi prý nedoporučuje tak nevím v čem sem jiná než ostatní tady ti hubeňouři :)

Pro Nikoletka2 : máš krásné prsa kdyby to tak vyšlo i u mě byla bych nad míru spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tamara79: jako musim se s tím naučit dýchat ale v pohodě dreny jsou venku a o milion % lepší přikládám foto fakt to není taková hrůza a jsou jeste natekle

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, teeeda, fakt super, ale velké teda jsou :-) jestě se vyklubou, máš mezi prsy pěkně naplou kůži.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo to máš pravdu byla jsem 13.4. Tak ještě mají čas a děkuji miluju je už teď 😀😀😀😀😀 každý podle vkusu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené