arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jaký výstřih považujete ještě za decentní a který už za vulgární?Vkládám pár obrázku např.

v4.jpg

arrow
profile_image
hvězdička001
od 15. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

obrázky jsou kde?

myslím si, že to záleží spíše na situaci...to, co při večerním světle na plese vypadá super, nebude už stejně dobře vypadat v devět ráno v kanclu...

arrow
profile_image
kiwika
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si myslím, že záleží na postavě. Pokud holka má prsa A může mít trojuhelníčkové šaty s výstřihem a nebude vidět nic. Ale když ženský s prsama D kouká půl prsou, už je to asi vulgární. I když mě ani tak nepřijdou nevhodný výstřihy, jako třeba rudá podprda pod průhledný triko, zařízlí tanha atd...

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si myslím, že je to velikostí. Já třeba vypadám vulgárně i v minimálním výstřihu, to mě strašně štve... přitom vedle je holka, co má úplnej megavýstřih, leze jí pomalu podprsenka... ale má "áčka" a vypadá míň nevhodně než já. Fakt mě to štve, má to dost omezení... Ale narážky na mě teda chlapi mají, i když mám rolák no.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vkládejte třeba nějaké fotečky co se vám líbí a co už ne,co je moc..

vstih

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to poslední je noční košilka ne?

Reaguji na daisy01:
Myslím, že ta holka na druhé fotce má mnohem větší výstřih než slečna na první - ale vulgárněji vypadá více první fotka, protože má prsa větší a hlavně u sebe.

Cituji Constantine: to mě strašně štve... přitom vedle je holka, co má úplnej megavýstřih, leze jí pomalu podprsenka

Úplně mi mluvíš z duše, nejhorší to bylo v pubertě - každej řešil můj výstříh, ale to že má někdo půlko podprsenky venku je úplně jedno

Reaguji na daisy01:
Myslím, že ta holka na druhé fotce má mnohem větší výstřih než slečna na první - ale vulgárněji vypadá více první fotka, protože má prsa větší a hlavně u sebe.

Cituji Constantine: to mě strašně štve... přitom vedle je holka, co má úplnej megavýstřih, leze jí pomalu podprsenka

Úplně mi mluvíš z duše, nejhorší to bylo v pubertě - každej řešil můj výstříh, ale to že má někdo půlko podprsenky venku je úplně jedno

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To takhle obecně asi říct nejde, musí se to posoudit případ od případu. Záleží na příležitosti, typu šatů, hloubce výstřihu, velikosti prsou, pevnosti prsou apod.

arrow
profile_image
kelly.5
od 27. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jelikož mám malá prsa, tak je to pro mě téměř každý výstřih, z kterého to "vylejzá" a přetéká

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Doudou: To takhle obecně asi říct nejde, musí se to posoudit případ od případu. Záleží na příležitosti, typu šatů, hloubce výstřihu, velikosti prsou, pevnosti prsou apod.

Lépe bych to neřekla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené