arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, koupila jsem si kuličku na nail art, ale tečky už mě přestaly bavit. Dá se s tím zdobit i nějak jinak? Hledala jsem na google, ale nic moc jsem nenašla, ani tady na omlázku.
Vy šikovné slečny, které používáte kuličku, pochlubte se, co se s tím dá vytvořit Díky

arrow
profile_image
CrystalPurple
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

napr toto som našla na nete, vyzerá to zaujímavo... hľadám ešte jedno video kde sa dali z dottovača robiť všelijaké vzory, motýle atď... keď ho nájdem tak pridám aj videjko

S1053966.JPG

arrow
profile_image
Chuckina
od 11. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja bych se chtěla zeptat kde se dá ta kulička sehnat, přes internet se mi kupovat nechce

arrow
profile_image
CrystalPurple
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chuckina: ja bych se chtěla zeptat kde se dá ta kulička sehnat, přes internet se mi kupovat nechce

vyrob si ju ja som si jednu väčšiu urobila doma pretože tá čo mi prišla z netu bola moc malá... -_-

arrow
profile_image
Nelisek
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že i essence ji ma

arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

koupit se dá ledakde, ale zajímá mě, co s tím kromě teček )

arrow
profile_image
CrystalPurple
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nenašla som to video ale nejako ti to opíšem... namočíš hlavičku do akrylovej farby a ťaháš s tým po nechte... ono ti to urobí takú tieňovanú čiaru... dá sa vymyslieť fakt všeličo en treba skúšať... špirály, čiarky atď...

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Chuckina: viděla jsem ji v Essence, nebo stačí narovnat obyč. pírko do vlasů (takové to černé) a tím kulatým koncem můžeš taky zdobit.. tak to dělám já

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

například..

arrow
profile_image
Kyky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud budeš postupovat "tečkovací" metodou, jenom jako kdybys jela tah, ale klepala se ti u toho ruka (lépe to asi nepopíšu), můžeš si kreslit naprosto cokoliv.
Nebo pak velké kuličkované obrázky - viz. např. Anetkaa...

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chuckina: kde se dá ta kulička sehnat

Taky jsem si ji vyrobila, potřebuješ obyčejnou tužku nebo pastelku a špendlík s hlavičkou...jednoduše ho zapíchneš do konce tužky a je hotovo

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru


další..

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a zde je video jak vytvořit kuličku..

Já dělám asi nejčastěji kytičky. Udělám jednou barvou dokola cca 5 teček a pak jinou barvou doprostřed jednu tečku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já dělám buď klasicky tečky nebo také kytičky buď kytičky že udělám kolem dokola pět teček a prostředek udělám slabým štětečkem -obrázek 1 a nebo klasický kytičky kdy udělám kolem dokola trošku víc od sebe tečky třeba černé pak jinou barvu další tečky blíž u sebe a nakonec jednu tečku uprostřed -obrázek 2 a nebo lze ještě udělat motýlek ale to už je dělané štětečkem akorát tělíčko motýlka je z teček obrázek 3 (motýlek mohl být trochu tmavší-moc tam nevynikne)

obrzek 1

obrzek 2

obrzek 3

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené