arrow
profile_image
Elisabett
od 7. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych poprosit o Vaše zkušenosti, názory a rady, jakou vybrat autoškolu v Praze. Jsem z Prahy 4, takže bych asi nejradši někde poblíž, ale není podmínka. (Vím, že nějaké téma jako zkušenosti s autoškolou tu je, ale moc tam toho není, proto zakládám tohle- zaměřené na Prahu.)
Díky za Vaše názory a postřehy

arrow
profile_image
Kachenka88
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Autoškola Hlaváček na Budějovické je docela v pohodě, já ji tam teda nedělala, ale všechny moje spolužačky tam chodily a byly spokojené

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ABM autoškola Je na Dvorce (kousek od Budějovické) a mají tam pořád nějaký slevy. Např. mě to stálo 7500

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 17:43:23 - Připojeno během spojování:
Nejlepší autoškola v Praze

ahoj,potřebovala bych poradit s výběrem autoškoly (nejlépe v praze 10,2,3).podotýkám že jsem úplný antitalent,tak bych byla ráda za každý příspěvek, hlavně zkušenosti s instruktory a jejich přístupem.
děkuji moc za každý příspěvek

Ahoj nejlepší autoškola, je http://www.autoskolakrejci.cz/ ...... tam chtěj pana Srba, je to výborný instruktor, který má trpělivost a při závěrečných zkouškách podrží. Připraví skutečně výborně!!

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na veronika8816: děkuju moc za příspěvek,určitě se podívám

arrow
profile_image
Teri86
od 23. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, srovnání s jinými autoškolami nemám, ale pokud bys byla studentkou Karlovy univerzity, tak doporučuju autoškolu jako bonus k předmětu Dopravní výchova na FTVS. Je to asi za 6000 a navíc tam máš určitou záruku solidnosti - jako například neperverzní instruktor (jednomu je okolo šedesáti a druhá je žena), přípravu z teorie skutečnou a nejenom fiktivní atd. Pokud UK nestuduješ, i tak je možné tam chodit, ale už je to dražší...

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Teri86: bohužel nejsem studentka uk,ale i tak děkuji za tvůj příspěvek-určitě se tato informace někomu z omlázka bude hodit

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu doporučit autoškolu ADUS, konkrétně pana Žamberského. Jsem velkej zmatkař a přesto mě připravil na zkoušky tak, že jsem je udělala napoprvé. Autoškola sídlí v Korunní, takže pro tebe myslím supr. Mají i jednou týdně teoretické hodiny, kde se točí pořád dokola to samé, takže můžeš začít, kdy chceš...

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jenny_11: ahoj,děkuju moc za příspěvek a skvělý tip,moc se mi to hodí protože když si nejsem jistá tak začnu taky zmatkovat

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já byla příšerně nervózní, ale on je tak klidnej, že to přenáší i na okolí, tak jsem se neklepala tolik... Asi dva a půl roku od něj nikoho nevyhodili od jízd...

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jenny_11: jé to si mě potěšila,vážně si mi moc pomohla,děkuju moc za ochotu

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si nechala poradit od kamarádky, která tuhle autoškolu dělala a i když jsem z Nuslí, tak jsem jí dělala v Dejvicích, nevybírej si jí, podle blízkosti k bydlišti, ale podle zkušeností ostatních lidí. http://www.autoskoladejvice.cz/ S instruktorama je tam hrozná sranda, že se mi tu autoškolu ani nechtělo končit..Taky je výhoda, že ti dají vybrat, zda chceš dělat zkoušky v Pze nebo v Roztokách za Prahou, kde není takový provoz a nervy

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lake: ahoj,moc děkuju za příspěvek,no já vím že vybírat si podle místa bydliště není ten nejlepší nápad,ale chtěla jsem to přeci jen zkusit,děkuju za info

arrow
profile_image
Becky01
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
je to sice na pětce, ale super autoškola je autoškola Kozák, osobní přístup, odjezdí všechny hodiny a předá i spoustu vychytávek a špeků, na který během těch let přišel a opravdu poctivě připraví na zkoušky.. Dodělala jsem školu a neměla jsem jedinej problém zařadit se do provozu na rozdíl o kamaradky, ktera delala něco na Smíchově a vyšla ze školy skoro nepolíbená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené