arrow
profile_image
brambor.kaa
od 22. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
poraďte jaký účes se hodí k těmto šatům?

mám dlouhé blond vlasy a ledacos i vykouzlím,
mockrát díky za tipy, nápady a odkazy !

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na brambor.kaa:
Především: šaty pod zadek nejsou absolutně vhodné na ples a účesem už to asi zachránit neúůjde, ale to je OT.

Já jsem měla na plese taky šaty na jedno rameno a vlasy jsem sepnula vzadu pinetkami na stranu k holému ramenu a natočila. Je to sice jednoduché, ale vypadá to moc hezky a doplňuje to střih šatů.

Vím že je to mimo téma, ale hlavně si nezapomeň vzít sukni

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa:
Ty nevíš, že teď jsou plesy spíše k prezentaci těla aneb "kdo bude mít na sobě méně látky?"

Cituji Lumetos: Ty nevíš, že teď jsou plesy spíše k prezentaci těla aneb "kdo bude mít na sobě méně látky?"

Jsem stará 25ti letá konzerva, která bohužel letos nezvládne ani jeden ples, takže jsem OUT a nvm co zrovna frčí Navíc slečna nemá nohy nějak extra rovné, tak bych je zas tak moc neukazovala ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Panebože,zase tu bude sto příspěvků jak se to nehodí. V dnešní době se na plesy chodí jen takhle,už jsem viděla i šaty podobné viz. foto a nikdo se blbě nedíval.

Udělala bych buď vysoký,ulízlý culík a nebo ty vlasy na stranu. A nebo cop na straně,poslední dobou jsem na ně zatížená

524315_2136882654111.jpg

tumblr_m9ds1s1PE11rd.jpg

421043_1656214335534.jpg

Cituji Caisy: Panebože,zase tu bude sto příspěvků jak se to nehodí. V dnešní době se na plesy chodí jen takhle,už jsem viděla i šaty podobné viz. foto a nikdo se blbě nedíval.

Ty a slečny tobě podobné by si měly uvědomit, že na ples se TAKTO OPRAVDU NECHODÍ, to jen vy si myslíte, že změníte pravidla Avšak jako "kulturní vložka pro pobavení" případně pro vyplnění trapného ticha kdy není o čem mluvit jste i tak fajn.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Caisy: V dnešní době se na plesy chodí jen takhle

No to snad ne.
K tématu - vyčesaný vysoký culík a nebo i ty vlasy na stranu, jak psala noeud.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud má na to slečna postavu, proč ne, horší by bylo, kdyby jí to všude přetékalo. Vlasy nevím, nehodí se mi k tomu skoro žádný účes

Cituji AnetteB: Vlasy nevím, nehodí se mi k tomu skoro žádný účes

Když nad tím přemýšlím - taky mi k tomu žádný moc nejde Ani na tu jednu stranu, ani klasickej culík ... možná vlasy sčesané dozadu jen s čelenkou ... ?

arrow
profile_image
Poison
od 5. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Navíc slečna nemá nohy nějak extra rovné, tak bych je zas tak moc neukazovala ..

já teda taky nejsem zastánce takovýchhle ku*vích šatů na společenskou idálost, ale tohle už si napsala trochu přes čáru, nemyslíš?

Cituji Poison: já teda taky nejsem zastánce takovýchhle ku*vích šatů na společenskou idálost, ale tohle už si napsala trochu přes čáru, nemyslíš?

Proč? Já zase nohy nemám ukázkově hubené a kdybych někdy měla podobné úmysly tak bych byla ráda kdyby mi někdo řekl, že to prostě nevypadá hezky. Ale chápu, že u některejch lidí je upřímnost až přímo zločin

arrow
profile_image
Poison
od 5. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa:

upřímnost není zločin, to fakt ne, ale každý nemá nohy modelky a a že bychom potom téměř všichni chodili v létě v kalhotech? že má slečna trošku nohy do x přece neznamená, že nikdy nepude s dýlkou nad lýtka

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Caisy: V dnešní době se na plesy chodí jen takhle

To teda nechodí nebo já chodím na špatné plesy kde mnohé ženy jdou proti módnímu trendu a nosí šaty dlouhé nebo aspoň ke kolenům.
Ale máš pravdu, že se ta zvrácenost objevuje čím dál více, je to moc smutné, že se ples zaměňuje za diskotéku nebo night club.

Cituji Poison: upřímnost není zločin, to fakt ne, ale každý nemá nohy modelky a a že bychom potom téměř všichni chodili v létě v kalhotech? že má slečna trošku nohy do x přece neznamená, že nikdy nepude s dýlkou nad lýtka

Stačí si vybrat správnou délku, když si slečna vezme šaty po kolena - které mimochodem budou na ples rozhodně vhodnější - tak nohy budou vypadat moc hezky, jinak je má totiž hezky hubené.
Btw mám za to, že takový střih na jedno rameno má mít ten průstřih v podpaží a ne takto těsně nad prsem, není to náhodou spíš tunika než šaty? Přijde mi, že "to" máš nepřirozeně moc stáhnuté dolů (možná klam fotky, možná to tak je ...)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené