arrow
profile_image
RALNA
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jaký účes pro řídké jemné vlasy byste zvolily? Uvítám jakoukoliv radu, díky.

jemné vlasy

I.

II.

arrow
profile_image
RALNA
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc pěkné účesy. Ten druhý se mi moc líbí, akorát bych tedy řekla, že slečna na obrázku má asi opravdu jemné vlasy, ale nevypadají vůbec že by byly řídké, tak nevím...

Ralna-to nevím,zkusím ještě něco najít

účesy

I.

II.

III.

Možná by nebylo špatné si nechat udělat objemovou trvalou... zajdi k nějáké dobré kadeřnici,já mám skvělou v Simply hair-Na Příkopech-jmenuje se Katka-umí bezva stříhat,melírovat i prodlužovat.

RALNA
Jaký účes pro řídké jemné vlasy byste zvolily? Uvítám jakoukoliv radu
přesně můj problém a taky uvítám rady.

Ale jinak dokonale sedí střihy II a III ve druhé sérii Podobný II jsem mívala, ale nedržel mi tak pěkně od hlavy

Nádherný učes č. II ve druhé sérii

sulfatko-pokud ti mohu poradit nech si tu ofinu delší,takhle ti "vyskakuje" a dělá ti vyšší a oválnější hlavu... doufám,že tě nějak neurazim,to bych nerada... jen mi přijde,že by ti to slušelo víc delší.
Já mám totiž stejný tvar obličeje a když jsem koukala na fotky,kdy jsem měla ofinu do půl čela tak musím říct,že delší nebo dlouhá sestříhaná patka je lepší.

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No holky nevím, mám jemné vlasy a daly by se spočíst na jedné ruce a co rozhodně ne jsou sestříhané vlasy, samotný střih ubírá na objemu a jemné vlasy mají dokonalou vlastnost rychle plihnout, takže jsou brzy ala "urousaný vodník". Nejlíp se mi osvědčily spáš krátká mikáda, krátké rozcuchy, kd yjde vlasy pěkně vyfoukat a ještě to drží tvar,rozhodně nic dlouhého.

Glazy
sulfatko-pokud ti mohu poradit nech si tu ofinu delší,takhle ti "vyskakuje" a dělá ti vyšší a oválnější hlavu... doufám,že tě nějak neurazim,to bych nerada... jen mi přijde,že by ti to slušelo víc delší.
akorát se na tom prcuje, ale jde o to, že k tomuto sestřihu ji delší mít nemohu, nebylo by to pěkný... ale jak mi vlasy dorostou, bude delší a rovná. Akorát doufám, že to přežiji, nesnáším, když mi leze do očí, jsem na to přímo alergická

vega-ale ty účesy na obrázku nejsou z dlouhých vlasů...

sulfátko-tak pak dej fotku.Jinak tě úplně chápu,taky pořád chodím ke kadeřnici na zastřihnutí

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Suflátko, Ty máš pořád ten účes z galerky? Já mám takovou vzpomínku, žes někde měla fotku s úplně krátkýma. Nebo se pletu?

najana
žes někde měla fotku s úplně krátkýma. Nebo se pletu?
mám ten účes s bordo hlavou, jak tam jsem v tom bílém triku
Foto s krátkejma bylo před rokem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené