arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, ať použiju jakýkoli hřeben, kartáč, při každém česání, pročesání prostě nějaký ten vlas, a že jich někdy není málo, vypadne, přičemž nejhorší je to po umytí vlasů, tím ale nemyslím že bych násilím rvala vlasy mokré, ale ty které nechám volně uschnout a pak se až snažím učesat.Je to dané geneticky nebo v nečem dělám chybu? Technika česání, šampon, nějaké olejíčky, séra, přivitám každou radu

arrow
profile_image
3moniczka3
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslim, že to závisí třeba na tom, kdy si se česala naposledy.. člověku přirozeně padají vlasy. Já když se češu, tak s těmi vlasy na hřebenu už počítám

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že to vypadávání nejde omezit. Jen to trhání vlasů ano.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trochu omezit to jde, ale je to patrné spíš u dlouhých vlasů. Nesmíš připustit, aby se ti zcuchávaly a na to používat přípravky, které tvé vlasy udrží oddělené (např. tekuté krystaly, balzám na vlasy).
Vlasy potom češ způsobem, že chytneš do ruky pramen vlasů a jemně rozčešeš konce, pak až česej přímo od hlavy. Určitě nepoužívej kartáče s kovovými hrotíky. Nejlepší jsou ty s kančími štětinami.

Jinak mně na sezonní padání vlasů nejvíc pomohlo pití dýňového oleje. Po měsíci jsem na hřebeni měla o polovinu méně vlasů.

Vypadávání vlasů neovlivníš, je to přirozený děj, jako řasy obočí se obnovují.
Normální je když za den vypadne tak 150 vlasů, takže pokud se ti chce počítat, tak to můžeš zkusit. Když to bude víc, tak je to záležitost oro odborníka.

Mě při mytí vlasů a česaní vypadne tolik vlasů, že mám pocit, jako bych měla být každou chvíli plešatá, ale je to jen optický klam. Třeba čím delší vlasy, tím je to více viditelné

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Možná by ti mohlo pomoct toto
Sama s tím zkušenost nemám,ale na blozích jsem na to četla chválu

arrow
Neprodává v Bazaru

85

TANGLE TEEZER- na mokré vlasy určite pomôže ja som úplne prestala používať kondicionére a rozčešem s nim vlasy krásne a žiadne šklbanie..ale na suché vlasy sa mi už tak šetrný nepozdáva..ale vždy lepšie ako pri obyčajných hrebeňoch

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já bych mokré vlasy nečesala vůbec, jsou mnohem náchylnější k lámání

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Shirley: Mám stejný problém

Cituji wovel: Mě při mytí vlasů a česaní vypadne tolik vlasů, že mám pocit, jako bych měla být každou chvíli plešatá

No blbý je, že to nemám s kým porovnat, protože počítat se mi to fakt nechce, takže nevím jestli už jsem nad normálem nebo ne

Cituji bejbee: já bych mokré vlasy nečesala vůbec, jsou mnohem náchylnější k lámání

Souhlasím, taky nečešu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené