Holky, vím, že podobné téma tady již je, ale na můj dotaz tam nebylo zodpovězeno, tak zkouším založit téma znovu a obnovit ho.
Chtěla jsem se zeptat, jsem studentka a loni jsem měla taktéž dva zaměstnavatele, ale u jednoho jsem pracovala jen měsíc a u druhého 2 měsíce (byly to nárazové akce). Měla jsem tedy jen DPP. Z toho u jednoho zaměstnavatele jsem měla podepsaný růžový formulář. U obou zaměstnavatelů jsem měla podepsanou DPP jen do konce roku 2013.
Chtěla jsem se tedy zeptat, zda je nutné podávat DP?
Vůbec se tady v těch věcech nevyznám. Děkuji za rady

arrow
profile_image
heiz
od 18. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj

je i kdyby jsi měla odpracováno 10 dnu za rok
je to dáno zákonem

Reaguji na Melismeg: Ano DP musíš podat. Jinak mě udivuje, že člověk, který studuje na vysoké škole si nedokáže toto vygooglit sám trvá to "šílené" necelé 2 minuty. Ale je pravda, jednodušší je založit téma a nechat si to vyhledat od ostatních Lenosti zdar!

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moje otázka bude znít možná hloupě...Ale pokud jsem tedy růžové prohlášení podepsané měla, tak nemusím podávat daňové přiznání?

arrow
profile_image
Lakhsmi
od 24. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zeptej se raději nějaké účetní, vím, že u nás máme holky na DPP s podepsaným růžovým papírem a DP nepodávají.

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241:
pokud ti příjmy přesáhly částku 5 000,- strhával ti zaměstnavatel "zálohu na daň" a tady si můžeš podat daňové přiznání s tím, že ti FÚ vrátí peníze.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem v loňském roce pracovala jen do půly roku, také jsem měla podepsaný růžový papír a pak jsem si volala na finančák, zda musím podávat daňové přiznání a bylo mi řečeno, že pokud nechci žádat o navrácení daní, tak nemusím. Daně za mě prý platil zaměstnavatel a jestli nemám nějaké soukromé příjmy, tak nemusím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené