arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj
Nechystá se někdo na brigádu do zahraničí v létě 2014? Ráda bych někam letos jela, nejlépe do USA, Austrálie nebo UK, ale přeci jen je to lepší alespoň ve 2 nebo více, jelikož pak můžete měsíc cestovat po USA a to bych nerada dělala sama Chtěla bych nejspíš vyjet pomocí program Work and travel, pokud někdo má podobné plány, tak se mi ozvěte a můžeme se domluvit společně
Dále bych chtěla poprosit o rady od těch, kteří mají již podobnou zkušenost. Nevíte, jaká práce je asi tak nejlepší. Nechtěla bych asi pracovat v kuchyni atd, ale jako další nabídky mě celkem zaujaly pozice hospodyně (housekeeper), recepční, prodavačka v maloobchodě nebo pokladní.

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cauky, já teda nejsem vhodným adeptem pro tebe, už to mám zařízené a jedu s přítelem... taky teda poprvé Ale chci říct, aby ses toho určite nebála, zkus si nekoho najít, ale nerozhoduj se podle toho! Bude se ti ta zkušenost určitě hodit .)

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, to je skvělé! Jen si myslim, že je to docela takova velká, důležitá akce, kde když nechceš jet sama ale s parťakem, tak je dobré, aby ten parťák byl dobrý a fakt jste si rozumněli a věděli, že se může jeden na druhého spolehnout. Proto bych řekla, že je lepší spíš s kamaradkou, kterou už znáš dýl nebo líp...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gatty: Tak to je jasný, že je lepší jet s kamarádkou, ale nikdo z mého okolí takovou zkušenost neplánuje, pracují nebo tak, takže lepší, když se třeba najdou nějaké slečny, které to mají stejně a nechtějí jet sami Já pojedu určitě i sama, ale tak s někým takhle v cizí zemi, je to rozhodně lepší Dělit si ubytování atd.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sephantes: A můžu se zeptat, přes jakou agenturu jedete a jakou budete mít práci ?

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji aneet_: A můžu se zeptat, přes jakou agenturu jedete a jakou budete mít práci ?

Jedeme přes Atep a budeme pracovat ve vodním safari parku

arrow
profile_image
barabh
od 23. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Mám stejné plány jako ty. Bohužel kamarádky bud mají práci které se nechtějí vzdát nebo přítele, a není to jen tak sejít se s někým kdo by to podnikl ve stejný čas
Chtěla bych odjet někdy začátkem června.. nejlíp se mi zatím jeví Kanada. Vždycky jsem chtěla do Austrálie, i jsem byla rozhodnutá jet tam.. ale finančně to vychází asi nejdráž co sem mohla najít
Jen přemýšlím jestli to risknout jet jen tak, nebo zaplatit peníze agentuře, což třeba ve SA je hrozně moc...
Pořád tak nějak přemýšlím co a jak, každopáně bych přes léto chtěla určitě někam vyrazit!

arrow
profile_image
DinkyStar
od 9. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám stejný problém jako ty, ráda bych vyrazila za prací v létě 2014, nejlépe už od června nebo konec května a v mém okolí nikdo tak dobrodružný nebo aktivní není, takže hledám různě po internetu. Kdyby jsi měla zájem tak si můžeme napsat e- mail : ***********************

arrow
profile_image
zuzkasl
od 23. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na DinkyStar: Ahoj, taky bych v létě ráda vyjela pracovat do zahraničí, ale nikomu z mého okolí se moc nechce. Přemýšlela jsem třeba o Mallorce, ale v podstatě je mi to jedno. Tak kdybys ještě hledala parťáka, tak se hlásím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené