arrow
profile_image
Janina76
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
máte prosím některá z Vás zkušenosti s kazašskými nebo ruskými vlasy a s prodejcem emporio lashes. Měla jsem vlasy z aukra evrp. typu,ale hrůza běs a děs, dredy hadr,chtěla bych proto zkusit kazašské nebo ruské. Díky

Já měla ty kazašské od tohoto prodejce, ale docela se cuchaly, nejsou ani moc kvalitně barveny, místy byly flekaté.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

já jsem si obědnala kazachy od pafči ze stranky popa.cz... a kvalita je to vysoká kamarádka je má tak rok ... 5dní je třeba skoro nepočeše a prej se vůbec necuchaj a žádnej problem.Prostě to chce jen dobrýho prodejce... zkus ji myslim že nebudeš litovat nevím na ni jedinej špatnej komentář

arrow
profile_image
kuzzlatko
od 7. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám kazachy z evropskevlasy.cz a maximální spokojenost. Mám je i v galerce.

Pokud by sis zadala do vyhledávání slovo kazašské, tak se dozvíš víc než dost.

arrow
profile_image
Janina76
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kuzzlatko, vypadají nádherně ty kazachy a co péče o ně?

arrow
profile_image
kuzzlatko
od 7. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Janina76: vypadají nádherně ty kazachy a co péče o ně?

Díky, nějak zvlášť jsem o ně nepečovala. Dávála jsem po umytí masky a pak před foukáním kondicionér ve spreji, a pak na suché vlásky modré tekuté krystaly do konečků, to ostatně dělám s mými vlasy když zrovna prodlužko nemám.

arrow
profile_image
erdbere111
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já od emporiolashes vlasy beru a jsem nadmíru spokojená. Párkrát jsem dala zákaznicím ty levné kazašské, ale jen proto, že chtěly levné vlasy.... Jinak často beru ty východoevropy a středoevropy. Jsou to odborníci, takže žádní lháři z aukra. Kámoška co dělá s Balmainem už k nim taky přešla. Takže pokud chcete kvalitní evropy, tak určitě doporučuji. Mají i dobré ceny a vždy vyjdou vstříc. Snad jsem trochu pomohla při výběru.

taky doporučuji už dvě kamaradky si z tama vlásky objednaly a jsou uplně spokojené. Lepší než profibeauty

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem z Emporia Lashes evropské vlasy a nespokojenost, horší než Popa, nebo Dlouhovláska.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené