arrow
profile_image
kukulicka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý večer, chci se zeptat, kde nejraději nakupujete? Mám ráda věci kvalitní, raději si připlatím, aby daná věc vypadala a nějakou chvíli vydržela, ale poslední dobou mám docela problém někde takovou věc najít.
Nosím hlavně jednobarevná delší trička, na to lehké svetříky, bolerka, tmavé džíny, jednoduché halenky, košile, kabátky, riflové košile,...nepotrpím si na žádnou divočinu, nosím věci, které snad nikdy nebudou nemoderní, ale nevím, kde takové věci nakupovat.
Stylem se mi nejvíce líbí Terranova, nějaké kousky se dají najít i v Tally Weijl, Bershce, Pull and Bear, někdy i v Orsay
Ale právě ta Terranova je svou kvalitou děsná a ostatní jmenované jsou na tom docela podobně. Trička vypadají po třech nošeních jak onuca, džíny se vytahují...
Jsem zoufalá, nikde se mi nic nelíbí, když jedu na nákupy do OC, dovezu si dvě trička "aby se neřeklo", připadá mi, že většina značek je na tom podobně jako vietnamci...

Jj ty obchody ve kterých nakupuješ, mají vcelku dost špatnou kvalitu. Ráda nakupuji v Zaře a v Mangu, za hezký ceny, pěkná kvalita. V tý zaře mám nejradši ty klasický svetry co tam prodávají, vůbec se nežmolkují a barvička taky nevybledne. V mangu ráda nakupuji kalhoty a různý kabátky, nebo bundičky. Pak není tak špatný reserved, něco se tam dá taky sehnat.

arrow
profile_image
slunickom
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co třeba Promod? Tam určitě něco seženeš...

arrow
profile_image
Teri86
od 23. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kukulicka: Jsem zoufalá, nikde se mi nic nelíbí, když jedu na nákupy do OC, dovezu si dvě trička "aby se neřeklo", připadá mi, že většina značek je na tom podobně jako vietnamci...

Přesně, zrovna dneska jsem takový výlet po OC absolvovala a myslím, že pro obyčejné tričko si fakt skočím k těm Vietnamcům...

Mango, Zara, Stradivarius, Reserved

Mám ráda SAM a ještě víc jejich pravidelné 50% slevy.
http://www.sam73.cz/

arrow
profile_image
Teri86
od 23. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Mám ráda SAM a ještě víc jejich pravidelné 50% slevy.

Jo, to je pravda, když má Sam slevy, tak tam taky často zamířím. Nicméně to jejich číslování jsem nějak nepochopila, i S mi je tam velké...

arrow
profile_image
lenca007
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Teri86: S mi je tam velké...

Mně taky

Já se teď naučila chodit nakupovat oblečení do Tesca... značka F&F mi přijde docela kvalitní za ty peníze. Jinak ještě ráda chodím do Jeans Clubu, ale tam najdu podle svého husta nakoupím jak kdy...

arrow
profile_image
Ajvča
od 15. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka si nemůže vynachválit Jeans Club v Palladiu, kde jsou opravdu nízké ceny (obzvláště ve slevách). Podezřívala jsem kvalitu zboží, ale prý má odtud dvě trička asi rok a pořád drží. Vzhled obchodu samotného se mi příliš nelíbí, ale věci jsou tam docela pěkné..

Cituji Ajvča: Jeans Club

Ten je i ve Vaňkovce, ale kvalita je hrozná, možná vydrží, ale materiály a šití je otřesné. Z cenově dostupných je kvalitní Reserved, je tam dost věcí hodně a la business styl, ale dají se najít i kousky ležérnější, hlavně trika a dost barev, připomínající ti třeba tvou oblíbenou Terranovu. Zara i Mango mi přijdou stylově jiné než TRN a cenově i dražší než Reserved, teda ne všechny věci samozřejmě. A souhlasím s

Cituji lenca007: značka F&F mi přijde docela kvalitní

Ne každý kus je perfektní, a někdy FF nevychází ani úplně levně, ale mají několikrát do roka slevy a dá se říct, že se drží trendů, takže to oblečení není nijak out.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kukulicka píše, že se jí nejvíc líbí věci v Terranově. Mě se tam oblečení také dost líbí a musím za sebe tedy napsat, že ve zmiňovaných obchodech (Zara, Manga, Reserved, Promod) si oblečení většinou vůbec nemůžu vybrat. Nevím proč, snad všichni ty obchody chválí, ale mě (a i mamce) přije, že tam toho moc nemají. Nejlépe mi z toho vychází Reserved, z něj mám asi 3 kousky. Tak přeju kukulicce, aby si tam něco vybrala, kvalitnější to asi bude

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že F&F je dobrá volba... A pak teda ještě Promod, ale ten je dražší... Taky mám ráda Terranovu Ještě mě napadá Cropp town, ale tam to většinou bývá až moc divočina Každopádně věci skvěle drží Vždy něco vyberu, ale chce to hledat

arrow
profile_image
monika_8
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A co Orsay? Přijde mi, že se tam pořád ještě oblečení vybrat dá proti té bídě, co bývá v jiných obchodech.

Cituji Teri86: i S mi je tam velké...


Jé holky a já myslela, že jsem zhubla.
Jj, ale jinak mají krásné barvičky.
Je to super sportovní oblečení.

arrow
profile_image
Pajucha
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co třeba GATE? Tam mají hezké, trenky oblečení. Ceny jsou tam taky super a kvalita taky není hrozná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené