arrow
profile_image
lakovka
od 27. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte baby, zaujímalo by ma, kde nakupujete bižutériu? Veľmi sa mi páčí bižu v six, a v Iam, ale 300kč za jedny náušnice je na moje študentské pomery veľa. Pozerala som aj na E-bay, ale tam je toľko veľa predajcov, že by som sa v tom prehrabovala týždeň. Máte nejakých obľúbených predajcov bižu na E-bay? Alebo vyrábate si niektorá bižu sama? Páčia sa mi napríklad náušnice od Hendamade (na facebooku), čo na to hovoríte? myslíte že je zložité niečo také vyrobiť?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nakupuju u Stoklasy, má svůj obchod i v různých obchoďácích....Např. v Tescu v Opavě....Pak už nevím...Kde jsem si např. krásné naušnice koupila za cca 70 kč...

Má i svoje webovky: www.stoklasa.cz

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jednoduché náušnice si dělám sama, nebo nakupuju na Fler.cz originálnější kousky nebo si nechám na Fleru udělat přímo na požádání bižu.

Stoklasa taky když jsem v Ostravě, ale má mít obchod i v Praze snad - ceny za hubičku

arrow
profile_image
tadyta
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

v Gateu mají moc pěkný i levný

arrow
profile_image
tadyta
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241: jak na toho Stoklasu koukám tak se do pražské prodejny ROZHODNĚ půjdu mrknout, ale asi až po výplatěDD

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jj Stoklasa v Porubě krásné doplňky a ceny jsou nízké

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tadyta: jak na toho Stoklasu koukám tak se do pražské prodejny ROZHODNĚ půjdu mrknout, ale asi až po výplatě

Určitě běž, myslím, že nebudeš litovat....

Taktéž Stoklasa nebo ebay. Oblíbené prodejce ani nemám, prostě listuju a čekám, co se mi zalíbí. Anebo vyhledávám podle klíčových slov, pokud hledám něco konkrétního.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Po přečtení názvu tématu mě napadla odpověď - nakupuju kde se dá V podstatě v každém obchodě s oblečením mají i stojany s bižuterií, občas na netu - kde na něco zrovna narazím Jdu kouknout na toho stoklasu )

arrow
profile_image
lakovka
od 27. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky holky No ja tiež nakupujem väčšinou v obchodoch s oblečením, len keď si to tak zrátam že 200kč tu a 200 tam a zrazu som v polke mesiaca s rozpočtom na nule, tak mi napadlo či nemajú nejaké "tajné tipy" kde nakúpiť lacnejšie do toho stoklasu sa asi pôjdem dnes pozrieť

I Orsay mívá pěkné kousky.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kdo takhle nakupujete na ebay, kupovaly jste tam i perlové šperky? Nějaké perličky bych si ráda pořídila a co jsem viděla, někteří prodejci (z Asie) je nabízejí v aukcích už od 0.01 dolaru včetně poštovného s tím, že to jsou přírodní perly. Tak by mě zajímalo, kde je v tom háček

Jinak bižu nakupuju tak různě, ve spoustě obchodů mají stojánky. Třeba minulý týden jsem pěkné naušničky nakoupila v Orsay, měli akci 2+1 zdarma (nevím, možná ještě trvá). Ten Stoklasa vypadá teda taky dobře.

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tady v okolí je nejlepší Gate (slušný výběr/ skvělé ceny), e-bay, Fler, DIY, čas od času C&A, I am, New Yorker, H&M, Reserved, Orsay, Camaíeu... ve Vídni pak hlavně Forever 21a Claire´s; a čas od času si dopřeju TopShop...
a ještě se dají najít dost zajímavé kousky v hračkářství nebo když bývají trhy, ve stáncích...

+ hodně se mi líbilo Hesno.cz, ale zdá se mi, že momentálně dost ochudili výběr...

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na haushinka:
a ještě rozhodně můžu doporučit hangáry v Brně! tam jsou taky skvělé věci...
a Wayfarer...

když se mi líbí a je to levný beru, jinak si tvořím sama, ted se mi líbí peříčkový six ale 200 za ně nedám když maj hodnotu max 20,-

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené