arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

arrow
profile_image
Paliskap
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Saténové bolerko s krátkým i dlouhým rukávem v různých barvách mají u vietnamců za cca 300 Kč.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Paliskap: u vietnamců za cca 300 Kč

Dobře, zkusím je. Ale nedávno jsme s kamarádkami u jedněch sháněly určitou věc a tohle jsem tam teda vůbec neviděla. A to jsme byly u těch, co zde mají největší obchod s nejpestřejším výběrem... Ale děkuji Ti moc za tip!

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Saténové bolérka mají u vietnamců a nebo i na aukru a to kožešinové si kup na tom webu, na který máš ten odkaz ne? Ale i na aukru by mělo být a nebo na ebay.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elienka: si kup na tom webu

Já si ho chtěla prvně zkusit, proto se ptám... Pokud ale nikde nebude k sehnání sáhnu samozřejmě po volbě Internetové objednávky... V poslední době jsem neměla moc čas projít si obchody, tak chci zjistit jestli nemá někdo tip, že bych pak šla na jistotu Jinak děkuji!

arrow
profile_image
Zuzinečka
od 31. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Skus Kik, tam sem viděla různý bolérka, jak s krátkým rukávem tak s dlouhým

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zuzinečka: Kik

Jé, vidíš ten mě nenapadl. Někdo si odsud chváli rifle, pořád plánuju, že tam zajdu... Tak díky za tip!

Cituji Merrisska: bílé "svatební" kožešinové bolerko

A co třeba zkusit nějaký svatební salony? Tam by sis to vyzkoušet určitě mohla

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ladykejty: A co třeba zkusit nějaký svatební salony?

Tam plánuji zajít v pondělí. Měla jsem právě za to, že hodně podobné kožíšky měl jednu dobu New Yorker, tak jsem si říkala jestli je teď někde nenabízí i jiné obchody. Jinak děkuji moc za reakci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak jsem psala na to krátké bílé v druhém odkazu, prý to šijí na zakázku, tak pokud neseženu jinde, objednám z Internetu Pak třeba hodím fotku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ladykejty: A co třeba zkusit nějaký svatební salony?

Tak jsem dneska byla omrknout a mají jen na zapůjčení a ještě hrůza děs.. Bylo vidět, že už to bylo xkrát oblečené. V obchodech jsem na nic podobného nenarazila, budu muset objednat podle mír...

Reaguji na Merrisska: Tak to je špatnýý, myslela jsem že svatební salony by měly mít výběr :/ Tak aspoň ti to šité bude přesně sedět a určitě budeš kočka

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ladykejty: Tak to je špatnýý, myslela jsem že svatební salony by měly mít výběr :/ Tak aspoň ti to šité bude přesně sedět a určitě budeš kočka

Tak jsem nakonec vybrala úplně jinééé V jednom obchodě jsem objevila super růžové, ale takový pěkný odstín ani starorůžová ani křiklavá... a přesně do barvy takovou super kabelku... Takže jsem spokojená a ten bílý kožíšek kupovat nebudu. Stejně to mám na velkou událost v létě Jinak za kožíšek paní chtěla zprvu nějak 800 až 1000 a pak mi napsala, že 1000 plus 150 a bez té pěkné brože Kdyby náhodou jste ho chtěl někdo pořizovat A to černé jsem sehnala jen ne v černé, ale v lososové, ale stejně je to moc pěkné Tak děkuju všem za příspěvky, holky! Hezkej den

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené