Ahojky holky

Chystáte se letos na ples či jinou společenskou událost v overalu? Mě už se poslední dobou přestávají líbit přeslazené princeznovské šaty se spoustou volánků a raději bych vyrazila v něčem trošku neobvyklém

Jediný problém je, že se mi už delší dobu nedaří nikde v e-shopech žádný elegantní overal sehnat.

Jediný co mi zatím padl do oka je tento, objevila jsem ho ZDE, ale už je bohužel vyprodaný.

Budu moc ráda když se tu společně podělíme o info kde takové zboží najít a každá vložíme nějaký ten úlovek

overal.jpg

Ten černý nevypadá špatně

Teď se mi podařilo najít opravdu krásný kousek, jen kdyby byl ve větším čísle

overal2.jpg

Krása a elegance

overal3

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asos...

http://www.asos.com/Lipsy/Lipsy-Frill-Shoulder-Mes h-Insert-Jumpsuit/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1407203 &cid=7618&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black

http://www.asos.com/Women/Jumpsuits-Playsuits/Cat/ pgecategory.aspx?cid=7618#parentID=-1&pge=0&pgeSiz e=-1&sort=-1

Ty obrazky, co davalaReaguji na leila2: , jsou taky z Asosu, ted maji navíc poštovný zadarmo, tak se určitě vyplatí objednat to přímo (teda ono se to vyplatí i tak...).

arrow
profile_image
marketakr
od 16. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mabyna: a odkudpak je tento, já jsem ho na mimibazaru pod overalem nenašla

Ahojky, na plesech, či jiných společenských událostech jsem overaly měla už několikrát a vždy úspěchMám jeden černý z Asosu a druhý fialový, ten dám asi sem do bazárku, je mi už těsnější...

mm stejn

tento chci prodat, je ve fialov barv

Reaguji na marketakr:

Ten starorůžový je od Versace, takze na mimibazaru nebude Dala jsem ho sem spíš jen na že mě velmi zaujal, myslím že bude velmi zajímavá i cena V e-shopu jsem ho nikde nenašla.

Reaguji na kaculkaaaa:

Krása

arrow
profile_image
marketakr
od 16. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mabyna: to je mi jasný ,já reagovala na ten černý.V levym dolním rohu je mimibazar

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené