arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych si udělat zatím základní maserský kurz, uvítám jakékoliv rady a tipy. Našla jsem toho na netu dost, ale máte někdo osobní zkušenosti, jak to probíhá, je to hodně náročný? Mohla bych spíš víkendově, dá se to vůbec všechno naučit a udělat závěrečnou zkoušku? Ještě rok budu na mateřské, tak bych nějaký čas na to měla (klidu doma na učení asi moc ne ) a mohl by to být do budoucna nějaký přivýdělek, ne-li hlavní příjem. Uvítala bych možnost kurzu okolí Kolín, Kutná hora, Praha východ, popř. Praha, ale někde na kraji (Uhřiněves, Měcholupy, Hostivař ..) Dáte mi někdo nějaké info? Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nikdo tady jste kurzem neprošel?

arrow
Neprodává v Bazaru

Prošel ale v Brně, jinak v Praze je asi jistota Dexter Academy. Naučit se to dá v pohodě, pořád dokola se to v kurzu trénuje, navíc jsou to opravdu jenom základy i co se týká lidské anatomie.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivette: Díky, na Dexter jsem koukala, asi půjdu tam, nic blíž jsem nenašla Takže říkáš, že v poho? A funguje to tak, že si po ukončení kurzu můžu udělat ŽL, a pak si třeba dodělávat jednotlivá školení apod., nebo je ještě pro výkon masáží něco dalšího?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, jak říkáš hned po kurzu můžeš začít pracovat, jen je potřeba vyřídit živnosťák.

arrow
profile_image
Aurora
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

kurz na maséra - nejen v Kolíně
http://www.maserskekurzy.eu/kurz-MS-i.htm

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky všem, příští víkend začínám v Dexteru, tak snad bude vše ok

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené