arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Plánujete dovolenou v předstihu nebo se rozhodujete až podle výběru? Využíváte first/last minute? Dáváte přednost CK nebo si dovolenou organizujete úplně sami? Kam byste určitě nejeli anebo naopak jeli nejradši.

Docela se bojím Egypta kvůli tomu, co se tam podle médií děje, ale ještě nikdy jsem tam nebyla, tak mě to zas na druhou stranu láká. Řeším teď dovolenou, počítám finance, hledám volný termín v mém diáři a snad se letos konečně už někam pojede

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dávám přednost CK a taky Last minute...

Reaguji na Klariska1241: taky

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dovolenou plánuju tak půl roku dopředu, ale zajišťuju jí většinou na poslední chvíli

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Last minute...

Loni jsme tak dlouho vybírali až jsem přebrali..taky jsem mysleli, že dáme hezky Last minute, ale každá nabídka byla hned fuč a při pátem zamítnutí objednávky s tím, že je plno, jsme to nakonec vzdali:/

Takže letos plánujeme s předstihem, ale asi nakonec taky skončíme u Last minute

arrow
Neprodává v Bazaru

No,tak tu delší dovču blokujeme hned co tam jsme,.takže rok dopředu a pak se prostě rozhodneme a jedeme,takže třeba jen týden dopředu

arrow
profile_image
Micha2105
od 16. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si raději organizuju dovču sama, ale je pravda, že do některých destinací vyjde dovolená levněji přes CK, takže last minute se nebráním

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A mě zajímá, jestli někdo jezdí tak, že si vezme kufry, jede na letiště a až tam si vybere podle toho, zda mají něco volného?

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tifi: Loni jsme tak dlouho vybírali až jsem přebrali..

Loni jsme ze strachu koupili dovolenou raději měsíc předem. Kupodivu zrovna u té cestovky zájezdy zbyly, takže ti, co si ten samý zájezd koupili např. 3 dny nebo i týden před odletem, zaplatili až o 50% méně než my. To nase*e.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Klariska1241: A mě zajímá, jestli někdo jezdí tak, že si vezme kufry, jede na letiště a až tam si vybere podle toho, zda mají něco volného?

Kamarádky teta takhle jezdí se třema dětma z Bratislavy. Bydlí kousek od letiště tak zabalí kufry a jedou. Prej to tak dělají každý rok a ještě se vracet nemuseli, platí průměrně třetinu z běžné ceny takže asi dobrá metoda.

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Haniccino: Prej to tak dělají každý rok a ještě se vracet nemuseli

Tak já bych se stejně bála Navíc přítel je docela vybíravý, takže my bychom se určitě vraceli

Cituji Lady Flame: zaplatili až o 50% méně než my

Tak to by mě taky naštvalo, ale kdo má tušit, jestli ty zájezdy zbydou nebo ne, že. Nám bohužel nezbyly..

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vždy a za každých okolností sama bez CK: Dovolenou neplánujeme, většinous si nějakou dobu před tím řekneme kam bychom rádi,zhruba kdy a a když se to začíná blížit začínáme plánovat konkrétněji.

arrow
profile_image
thesmile
od 18. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky last minute jinak do Egypta bych teďka asi nejela...

Jedině Last minute... Jeli už jsme tak třikrát a vždy super.. U Egypta last minuty nejsou problém, tam je těch zájezdů dost, ale loni Chorvatsko, to jsme skoro nejeli, vybírali jsme dlouho, až nám skoro nic nezůstalo

arrow
profile_image
EndyEs mojeid
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
28    0
Číst hodnocení

Tak my většinou objednáváme hodně dopředu.. Jakmile se vrátíme z jedné dovolené, hned jedeme objednat další Každý rok létáme s Fischerem a spokojenost (jinak letos jsem ještě byla poprvé s Alexandrií letecky do Bulharska a taky to bylo fajn)
A jinak v Egyptě v letoviskách je to úplně v pohodě Když jsi v tom hotelovým komplexu, tak ani nikdy nevíš, co se děje za "plotem".. Nedávno jsme tam byli, a za pár měsíců letíme zas Je to naše srdcovka Horší už by byly návštěvy měst jako je Káhira nebo Luxor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené