arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ve čtvrtek jsem objednaná na blond melír. Ale došlo mi, že ve středu v noci se vrhám do víru velkoměsta a diskoték a že se ráno ve čtvrtek vzbudím s mastnými a po kouři páchnoucími vlasy. Ke kadeřnici jdu ve 12., takže by to zas takový problém nebyl, kdyby mi vlasy umyla až kadeřnice, ale zase na druhou stranu se budu asi stydět přijít tam s neumytými vlasy. Co myslíte?

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já teda si neumývám vlasy než jdu ke kadeřnici,to myslím,že je zbytečné,ne?No a pak myslím,že když jdeš na barvičku tak není ani dobré vlasky před tím umývat.

Já chodím s umytýma, protože:
- když jdu na barvu, barva se nemá dávat na (silně) znečištěné vlasy, neměly by tam být ani stylingové a jiné přípravky, barva by nemusela dobře chytnout.
- Když jdu zastřihnout konečky, stříhá mi je na sucho a když jsou moje vlasy mastné, tak jsou nečesatelné.
- Vlasy si nejlíp umyju sama.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já neumývám tak 4 dny před kadeřnicí proto,že 1.se mi vůbec nemastí a nepoužívám žádné stylingové přípravky,2.prý je vlas chráněn přirozenou ochrannou vrstvou a vlas se tak nevysuší,a barva,když mi chytne mín,tak mi to zas tak nevadí,svou mám asi jen o dva odstíny světlejší.

Cituji kayuschka: Já neumývám tak 4 dny před kadeřnicí proto,že 1.se mi vůbec nemastí

Závist!

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aysel: Cituji kayuschka: Já neumývám tak 4 dny před kadeřnicí proto,že 1.se mi vůbec nemastí

Taky závidím. Já musím mýt vlasy každý den, když nemám jeden den umyté vlasy, tak mám takovej zvláštní pocit mastných vlasů, když si do nich šáhnu..

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zítra odpoledne si je mýt budu určitě, ale když jdu druhý den ke kadeřnici.....zase mi přijde být nezdravé mýt si vlasy hnedka za půl dne jenom kvůli tomu, že mi načuchnou, nebo se lehce zmastí....ale zase aby to nevypadalo, že jsem nějaká šmudla

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Aysel: Myju si vlasy jednou za pět dní,protože pořád vypadají jako čerstvě umyté,ale stejně si myslím,že je to hlavně tím,že nepoužívám laky,tužidla,vosky,atp.,protože vlásky nejsou zatížené...

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale říká se,že čím časteji se vlasy myjou,tím více se mastí,že mají přirozenou potřebu obnovovat maz. Vím,že hodně holek takhle vyřešilo problém s mastícími se vlasy,ale člověk si na to taky musí zvyknout. Myslím,že by se produkce mazu už zmírnila,pokud by se myly jednou za tři dny.

Cituji kayuschka: stejně si myslím,že je to hlavně tím,že nepoužívám laky,tužidla,vosky,atp.,protože vlásky nejsou zatížené...

Tak můžu tě ubezpečit, že je za tím hlavně genetika. I kdybych na hlavu nedala nic, stejně si ob den vlasy umýt musím, nedá se nic dělat

arrow
profile_image
ED3L
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kayuschka: Myju si vlasy jednou za pět dní,protože pořád vypadají jako čerstvě umyté,ale stejně si myslím,že je to hlavně tím,že nepoužívám laky,tužidla,vosky,atp.,protože vlásky nejsou zatížené...

tak to ti docela závidím, já si na vlasy taky nic nedávám, ani kondicionér nebo masky, nelakuju, negeluju, prostě nic, a musím mýt denně

Reaguji na kayuschka:
Závidím, že se ti vlasy nemastí, já si je musím mít každý den, jinak bych nemohla vyjít mezi lidi.
Ale jinak co se týče toho maštění, tak stylingové přípravky na to vliv nemají, dřív jsem žádné nepoužívala a vlasy se mi mastily také. A častost mytí... to je snad ten největší fám. Zkoušela jsem je mýt jednou týdně, či dvakrát týdně... Jediným výsledkem bylo, že jsem vypadala jako "šmudla", který se o sebe ani nestará. Trpěla jsem to docela dlouho s nadějí, že se to časem srovná a vlasy se přestanou mastit, ale nakonec jsem to vzdala.

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na avanta:

Teda, máš moc krásný vlásky Jak si takového melírku docílila? Máš přeliv a na tom ještě melír, nebo něco jiného? Moc hezký, takhle jsem si to vždy představovala, ale nikdy jsem toho nedocílila

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Možná měla diskuze zní spíš s "načichlými vlasy" než s mastnými, o to tu vlastně asi moc nejde, no i když po tom tancování...
Kdyby šlo jen o umytí a střih, možná bych to zvažovala, ale když jde o melír, tedy na suché vlasy, asi bych si je ráno šetrně umyla, třeba jen lehce šamponem, bez další péče. Mně by přeci jen bylo trochu trapně a s tím chytáním barvy na tom taky může něco být

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na chick:

Taky by mi bylo asi trapně, kdybych šla s neumytými vlasy, protože na sebe docela dost dbám....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené