arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím děvčata, nemá někdo zkušenosti s keramickými fazetami z Brandeis Clinic? Všude slyším samou chválu, tak bych tam také ráda zašla. Popřípadě tipy na jiné kliniky v Praze, kde jste byly spokojeny, případně i ceny. Díky!

Brandeis Clinic?
Tak to musí být pálka.
Určitě je lepší najít si dobrého lékaře + zubního technika, než si to nechat dělat v takovém gigantu.

arrow
profile_image
brendalee
od 15. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, na Brandeis Clinic byla mamka na 4 fazetách na předních zubech a byla z doktora Kliky nadšená. Sice ji nejdřív trochu překvapilo, že je mladý, ale pak říkala, že tak precizního a pečlivého lékaře dlouho nepotkala. A ceny? No, patří k dražším klinikám, ale mamka chytla letní akci (vloni) a říkala, že peněz nelituje, protože se konečně ve svém věku může s klidem usmívat.

arrow
Neprodává v Bazaru

No, to aby člověk pohledal. Osobně si raději priplatim za kvalitu :-) Nějaké bližší info o ceně by nebylo! Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Samozřejmě uvítám připadne tipy i na dalsi kliniky, nejlepe na základě vlastní zkušenosti. Děkuji

Moje sestra je zubní technik, takže vím, že ceny v těchto klinikách jsou silně nadhodnocené.

Ona sama provádí práce pro lidí ze zámoří, kteří si ji vyhledávají na netu pro kvalitu a taky pro cenovou dostupnost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: To je fajn, já si nestojím nutně za Brandeis Clinic. Jak jsem psala, ráda uvítám i další doporučení na dobrá místa, kde Vaše sestra pracuje?

Za mě můžu doporučit EliteDental. Podstoupila jsem zde kompletní rekonstrukci zubů (trhání, implantáty,fazety...). Byl to záhul ale výsledek stojí za to. Cena fazet u technika je cca 12.000Kč za kus, přes Cerec přístroj (tj.fazety na počkání, ještě v ten den) stojí cca 10.000Kč. Byla jsem se optat na fazety i na Brandeis clinic ale nemají zubního technika jen přístroj cerec a u nich výjde fazeta z přístroje cca 14.000Kč. Jedno měj při výběru na mysli, žádný stroj nenahradí lidský ruce v této práci. Fazety od technika jsou dražší ale za to přirozenější. Good Luck

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené