arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, k založení diskuze mě vedlo přečtění komentářů a názorů v tématu Muži a podpatky, nebo tak nějak.Okopíruji sem příspěvek, který sem vložila do tématu a chci se Vás zeptat, jaky máte názor na kluky, co nakupují v dámském oddělení? Videli jste už nějakého kluka v něčem dámském? Doufám, že se na mě nesnese vlna kritiky za založení trapného fóra, ale po včerejších zkušenostech mě docela zajíma názor ostatních.
Já mám 20letého bratra, který se musel odstěhovat už v 18 z domu,protože neunesl narážky otce na to, jak se obléká. Už do 15, kdy nastoupil na kadeřníka se jeho styl začal hodně přibližovat stylu dámskému, začal hodně nakupovat v damském oddělení a sem tam si něco půjčoval i mojeho. Včera jsem sním byla po dlouhé době nakupovat a strašně jsem ho litovala, protože pohledy některých lidí....no ani nevím jak to popsat. Zajímá mě proto, jaký máte názor na takové lidi a jestli někoho znáte, nebo jste viděli na vlastní oči.

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je gay, ale to přece na věci nic nemění, ne? No nosí dámské bundy, trička, mikiny, džíny.... Pro příklad, včera na sobě měl dámskou koženou bundu, upnuté bokovky, kozačky (bez podpatku), jako slušelo mu to...džíny měl ale děsně uplý, víc než kdejaká holka, ale nevypadalo to zle.

hetero chlapa jsem nikdy v ničem dámském neviděla. a u gayů to neřeším, tam se to možná tak nějak očekává a toleruje, že nosí dámské nebo oblečení co vypadá jako dámské.

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no a ještě teda byl lehce namalovaný a měl kabelku, ale to bych zas tak neřešila

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám stejný názor jako Monus.
Zároveň je mi líto, že je bratr častován takovými pohledy. V tomto ohledu by společnost opravdu měla být více tolerantní. Já s tím problém nemám, i když vyloženě hezké a inspirující mi to nepřijde. U homosexuála mi to dokonce přijde normální, ale u heterosexuála pro to příliš velké pochopení nemám.
Stejně tak jako když se dívka obléká do hoperského stylu (volné kalhoty s rozkrokem u kolen, mikiny, široké boty a hrncovní čepice) , tak se mi to nelíbí, ale problém s tím nemám.
Ovšem nastává rozdíl v tom, že u holky mě v duchu nenapadne řešit sexuální orientaci.

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no, on teda nosí takový ty typycky dámský džíny, slimkový, hodně upnutý. No kozačky je jasný že nosí dámský, ono to jde hodně poznat z celkového dojmu a toho, jak to ma sladěné, ale prostě nevím no, jako kdybych ho neznala, tak se asi jen mrknu a neřeším to, ale prostě včera ty některý lidi...docela děs

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně se líbí toto -

kluk.jpg

moda.jpg

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pulspuls: první obrázek se mi nelíbí, druhý je OK.

Reaguji na pulspuls:
No fuj..

Reaguji na pulspuls:
To se tady podívám, když budu chtít potlačit chuť k s.e.x.u

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten kluk má hezčí břicho než kdejaká baba

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pulspuls:
druhý obrázek se mě zdá docela v pohodě

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monus: jako proto si kupuji zásadně džíny s elastanem

Mě se vlastně jen na klukách nelíbí skiny, většina takových má nohy jak špejle a ještě to podtrhnou tímhle. Pro mě takový není chlap! V tom smyslu, že já jsem na pořádný chlapy, pro mě je na škodu, když na sebe moc dbá. Ale upřímně, tohle mě nepohoršuje, buď mě ani nezaujme, nebo mu vyloženě něco závidím, třeba kdyby měl pěknou koženou bundu. Jsem velmi tolerantní a jen si říkám, když lidé kohokoliv pomlouvají, zda si připadají tak dokonalí.

arrow
profile_image
Míšulka Křiváková
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monus:
jinak, ja jsem z vesnice, do města se vždycky dostanu na skok, myslím tím město Brno takže tady u nas v zapadákově, máme 3 000 obyvatel, opravdu emaře nepotkávám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené