arrow
Neprodává v Bazaru

Četli jste některou z řady knih Slepičí polévka? Jak se vám tyto knížky líbí? Která vás zaujala?

Ahoj..četla jsem Slepičí polévka pro duši našeho zákazníka a pro inspiraci ženské duše, myslím.. Moc se mi to líbí..teď jsi mi vnukla dobrej nápad na vánoční dárek

arrow
Neprodává v Bazaru

budgie
právě chtěla bych mé blízké obdarovat mimo jiné knížkama, Slepičí polévky jsem nečetla, ale slyšela jsem na ně dobré ohlasy, tak ybch se ráda dozvěděla něco víc a o konkrétních "dílech".
Slepičí polévka pro duši našeho zákázníka?-O této jsem nikdy neslyšela, o čem to je?

páčili sa mi všetky, no prvý diel mi niekto nevrátil a už neviem ani kto to bol... wrrr, budem si muieť kúpiť znova...

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslíte že se hodí některá i pro muže? No napadla mě třeba ta Pro pracující duši, Pro českou duši, Pro českého rodiče, možná i ta základní Pro duši, ale fakt nevím, pokud ne tak radši vyberu cokoliv jiného.

arrow
profile_image
christina
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já jsem četla asi před třemi roky snad všechny, co měly u nás v knihovně. A nejvíc se mi líbila pro duši rodiče ( a to nejsem rodič, jen pracuju ve školce) nebo jak se to jmenovalo a pro českou duši.
jako dárek stoprocentně doporučuji jakoukoli, ta česká je nám asi nejbližší....

framboise

Pokud si dobře vzpomínám, tak od názvu jsou odvozené ty povídky..takže pro duši našeho zákazníka jsou povídky z prostředí pracovního, pro duši maminky - příběhy o maminkách.. Já bych chtěla koupit tu pro milovníky psů..

arrow
Neprodává v Bazaru

Přemýšlím, že bych mamce koupila buď Pro inspiraci ženské duše nebo Pro matku a dceru, pro taťku asi Pro pracující duši, Pro přítelového taťku Pro českou duši, pro přítelovu mamku Pro křesťanskou duši, pro přítelovu sestru Pro maminku nebo Pro duši matky a moc nevím kterou pro jejího partnera-Pro duši nebo Pro duši českého rodiče? Mohl by mi poradit někdo kdo četl?

četla jsem všechny co byly u nás v knihovně, ani nevím kolik je to dílů...nejvíc se mi líbila asi pro duši zvířecích mazlíčků??......ale všechny jsou krásný...nevím co ti poradit, ony jsou všechyny krásný, takže asi neurazíš ničím.....

arrow
profile_image
HappyHearts
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Já čtu teďka Slepičí polévku pro ženskou duši a jsem opravdu nadšená Hrozně se mi líbí a určitě je to supr dárek Zatím jsem četla jen tuto jednu, tak nevím, která je nejlepší, ale myslím, že ony jsou všechny dobré, podle toho co jsem slyšela. Tak asi záleží na Tvém výběru

Minulé vánoce jsem dostala Slepičí polévku pro milovníky koček a byl to skvělý dárek. Moc jsem se u toho pobavila. Doporučuji!

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji holky za všechny příspěvkya piště dál.

arrow
profile_image
elliss
od 22. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Četla jsem jich docela dost-hodně se mi líbila Slepičí polévka pro milovníky psů,Slepičí polévka pro duši zamilovaných(doporučuju) a Slepičí polévka pro inspiraci ženské duše..Super odpočinková četba..

Cituji framboise: Četli jste některou z řady knih Slepičí polévka

To vůbec neznám,ale dost mě to zaujalo.Kdo je autor?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji elliss: Super odpočinková četba..

Tak to také beru.

Cituji Alyssa: To vůbec neznám,ale dost mě to zaujalo.Kdo je autor?

Na každém dílu, co vím, se podíleli trochu jiní autoři.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené