Ráda bych věděla, jestli někdo z vás nemá zkušenost s tímto produktem - Mistify od Synergy Worldwide. http://eshop.synergy-zdrava-vyziva.cz/mistify-syne rgy-worldwide/
Mám poslední dobou problémy s pletí a kosmetička říkala, že to není problém kůže na obličeji, ale organismu a doporučila mi tento produkt. Sama je prodává, tak nevím, nakolik to je jen její snaha o osobní prodej a zisky, ale na druhou stranu jí věřím, že by nic neúčinného neprodávala Navíc jsem byla svědkem toho, že za ní přišla slečna a opakovaně si ho kupovala, že jí pomohl.
Nemáte s ním někdo zkušenost? Popřípadě, co si o něm myslíte?
Díky

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, já jsem obecně vůči takovýmhle zázračným a nejúčinnějším přípravkům celkem nedůvěřivá. Myslím, že stejnou, ne-li lepší službu ti poskytnou přípravky na vyčištění střev (jsou tu na to různá témata), čistící bylinkové čaje, hodně vody, ovoce a zeleniny a nějaký ten pohyb.

arrow
profile_image
holčina
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji paja_b: co si o něm myslíte

v první řadě si myslím, že je to p.r.a.s.e.c.k.y drahý! navíc pokud se chceš detoxikovat, musíš počítat s tím, že nestačí vypít jednu lahvičku.

Antioxidanty jsou obsaženy i v našem českém ovoci a zelenině, stačí je přijímat ve stravě, dodávat vitaminy, pít bylinkové čaje, čistit tělo od škodlivin, dělat půsty, někouřit, a tělo se ti za to odmění. Jde totiž o životní styl, jaký vedeme.

Ten kdo má zanešené orgány, např. játra, nemůže mít hezkou pleť. Nikdy to totiž není jen o kůži, ale vždycky o tom jací jsme, jak žijeme, co si myslíme. A to z nás potom vyzařuje na venek

Chudobka

dyt jo, já vím když jsem viděla, že někdo za nějakou součást toho koktejlu dostal nobelovku, tak jsem se musela smát... nevěřím na zázračný přípravky jen jsem chtěla vědět názory a hlavně jestli má někdo zkušenost. Přinejmenším to alespoň vypadá chutně

Cituji Pytrio: Sice mám vlastní oblíbené produkty které nejen podle mých zkušeností jsou hodně dobré ale je to všechno o otevřenosti.

Cituji Pytrio: hlavně ji mám už vyzkoušenou

Pytrio, spousta naznačování ) Tak řekni, o co jde.
Já se ptala na zkušenosti s konkrétním produktem Mistify...

arrow
profile_image
holčina
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji holčina: že je to p.r.a.s.e.c.k.y drahý

na tom trvám, koneckonců ptali se tu na náš názor, ne?

Správně, v první řadě je to o tom uvědomit si, jak žijeme, a co děláme pro to, abychom byli zdraví.

Cituji paja_b: PytrioSice mám vlastní oblíbené produkty které nejen podle mých zkušeností jsou hodně dobré ale je to všechno o otevřenosti.
Pytriohlavně ji mám už vyzkoušenou

Pytrio, spousta naznačování ) Tak řekni, o co jde.

Hmm.. tajemnej jak hrad v Karpatech
paja_b
Já bych začla nejdřív nějakýma čajema a očistou jater a střev a když to nezabere, můžeš vrazit peníze do tohodle.

Cituji holčina: na tom trvám, koneckonců ptali se tu na náš názor, ne?

jj, ptala jsem se Taky mi to přijde dost drahý. Já nejsem rozhodnuta si to koupit, jen mě to zaujalo a tak jsem chtěla vědět, jestli s tim někdo nemá zkušenost.

Cituji holčina: na tom trvám, koneckonců ptali se tu na náš názor, ne?

jj, ptala jsem se Taky mi to přijde dost drahý. Já nejsem rozhodnuta si to koupit, jen mě to zaujalo a tak jsem chtěla vědět, jestli s tim někdo nemá zkušenost.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

souhlasím s chudobkou, ten přípravek je dost drahý a kdoví jestli účinný. Já bych teda začala bylinkama, úpravou stravy . Tím že začnu pít nějaký doporučený přípravek se určitě problémy s pletí neztratí.

problémy s pletí a kůží všeobecně nasvědčují zanešenýmu organismu. Já teď taky detoxikuju a budu 3 měsíce , popíjím litry bylinkových a čistících čajů , vlákninu , jím jen nezatěžující organismus potraviny a detoxikuju tabletami yucca a ty jsou dost účinné . A teď mi to taky leze přes kůži všechno ven a bude hůř až zvýším dávkování.

A pravda je že i psychika má dost velkou roli, takže ti spíš radím poohlédní se po netu po diskusích a recenzích na tento konkrétní výrobek a prostuduj i jiné třeba zjistíš že je to jen obyčejný kýč

tak, tak o zdraví se musíme starat preventivně a ne si pak při potížích myslet , že nám stačí vypít jedna lahev z reklamy a budeme o.k

myslím , že ti plně postačí příroda a v uvozovkách obyčejné , ale zázračné bylinky , které nám poskytuje matka země

Holky díky za rady, určitě to myslíte dobře, ale nedělejte ze mě naivku, co si myslí, že jí jedna "lahev z reklamy" pomůže a přitom se cpe denně junk jídlem a zalejvá to coca colou a neví nic o zdravém stravování. Já se o svý zdravá starám myslím dostatečně Vlákninu jím a bylinkový čaje piju uplně běžně.
Problémy s pletí nemám nijak zásadní, jde jen o to, že se nemohu zbavit drobného akné a nechci kvůli tomu začínat třeba s hormonama. A když jsem teď byla na pravidelné měsíční návštěvě u kosmetičky, tak tam přišla paní vyzvednout si tenhle produkt a moc s hi chválila a v návaznosti na to jsem si říkala, že se podívám o co jde. Na netu jsem moc zkušeností, co nezavánějí reklamou, nenašla, tak jsem se zkusila zeptat tady...
Takže díky za rady jak mi stačí matka příroda, ale to není předmětem tohoto tématu.

arrow
profile_image
Majuška
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Když jsem četla Vaše příspěvky, tak jsem nakonec musela taky zareagovat. Tento web čtu pravidelně, ale nejsem zrovna ta, která nějak diskutuje. Ale teď jsem musela, jelikož mi tento koktejl velmi pomohl. Známý mi ho nabízel už někdy v červnu, kdy ještě vůbec nebyl do ČR distribuován, samozřejmě mi říkal, jak to má skvělé učinky atd, ale neveřila jsem mu, jelikož je to i dost drahé. Pak mi v červenci věnoval 2 lahve a nestačila jsem se divit, jaké to na mě mělo účinky - možná to bylo také způsobeno tím, že jsem od toho nic neočekávala, ale pomohlo mi to výrazně. Hlavně to má i účinky, které vůbec firma neuvádí, což beru jako velký klad, že se nechlubí čím jen to jde. Od té doby mně už nikdy nepálí žáha, zhubla jsem 4 kila za 2 měsíce, aniž bych se jakkoliv snažila a to nejdůležitější cítím se mnohem lépe. Dokládá mi to fakt, že jsem každoročně minimálně 5krát do roka nemocná (chřipka), proto zkouším co se jen dá už řadu let a nic nepomáhalo. Teď jsem od července až do teď nebyla nemocná ani jednou a to ty chřipky hodně řádily. Po těch zkušenostech jsem začla užívat i ostatní 2 produkty Synergy. To samé jsem naordinovala "povinně" i manželovi. Možná ten článek může znít až moc pochvalně, ale jsem z toho prostě nadšená, jelikož kvůli pravidelným nemocem se snažím několik let najít něco, co by mi pomohlo. Ve finále mi výrobky přijdou nejlevnější ze všech co jsem vyzkoušela, jelikož to má za prvé rychlé účinky a za druhé fungují.

Jinak jsem tu četla dotaz na Akné - sice nevím, co je na tom pravdy, ale známý vyprávěl, jak mu jedna paní z Německa říkala, že její syn měl problém s pletí a několik lahví Mistify mu ji úplně spravilo. Vtipné na tom je, že se to samozřejmě dozvěděli spolužáci a chtěli to také. Tak se z malého syna stal distributor a nepřijde si zrovna na malé peníze.

Pytrio
Já o žádném Synergy nepsala, ani nevím co to je, tak proč svůj příspěvek uvozuješ mým nickem?
A proč o OKG nenapíšeš rovnou? Proč jsou tvé dosavadní příspěvky -i na jiných tématech samé nekonkrétní mlžení? To v nás chcš vzbuzovat zvědavost, abysme to z tebe tahaly?

Nejsi ty Pavel? Já jen že mi tvé příspěvky nápadně připomínají vyjadřování jistého ldv, který již není mezi námi, protože tu propagoval to ,co sám prodával. Dokonce mi v SZ, stejně jako ldv vykáš, což tu není úplně zvykem.
No nic, asi jsem paranoidní.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pytrio

a kde jinde by se člověk měl dozvědět více než na diskusích ?? více hlav , více zkušeností a doporučení, zatím jak je vidět tak to moc lidí nezná . Pokud mi to doporučí jen jeden člověk tak mě to nepřesvědčí ,ale když se pod tím podepíše víc lidí s kladnýma zkušenostma tak nad tím člověk určitě zapřemýšlí .

Já bych si taky nekoupila nějaký přípravek jen protože si to vychvaluje jeden člověk. Na trhu je mraky takových přípravků a kdyby měl člověk vyzkoušet všechny tak by zkoušel hodně dlouho.

Většina zdravotních problémů stejně začíná zanešeným organismem, takže pro začátek opravdu myslím postačí všemocné bylinky a pak když to nezabírá , ikdyž tomu nevěřím tak bych se začala pídit po něčem dál

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pytrio

já LdV - ho neznám
a navíc mě je jedno kdo co pije jakou značku, ráda taky doporučím co mám vyzkoušené ,ale nikomu nic nevnucuji

A upřímně ? nic proti tobě , ale to jak to tady furt zdůrazňuješ tak mi to přijde jako propagace a navíc paja_b si zřejmě stejně vybere to co sama bude chtít

Cituji Pytrio: mikkýsek zatím jak je vidět tak to moc lidí nezná .

A to vadí ? Stejně vždy je to o překonání osobního strachu, sám jsem s tím bojoval asi rok, ted jsem rád že to znám a že to můžu brát.

já si hlavně myslím,že bys měl číst v souvislostech. Mikkýsek psala, že tu moc lidí nezná to, jak fungují diskuze - tak, že se diskutuje A ty to zase převedeš na svoje téma a vedeš si svou určitě tě nechci podceňovat, jsem ráda, že ti všemocné OKG pomohlo a že jsi se zbavil svých problémů... ale prosím, to jdi vychvalovat do diskuze o OKG ne tady. Mám z tebe stejný pocit jako Mikkýsek - spousta mlžení, naznačování... my z tebe žádný info lámat nebudeme. Stejně by si nám to pak chtěl prodat
Mikkýsku, děkuju za Tvoji zkušenost s Mistify - proto jsem tu diskuzi zakladala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené