arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,chci se zeptat,kolik euro by ste si vzali na dovču při polopenzi na týden?

arrow
profile_image
Rencorka
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si vždycky beru 200 euro.. když něco přivezu zpět, tak to mám zase na jindy

My měli v Řecku 210 eur pro dvě baby - měly jsme jen snídaně, takže zbytek se kupoval, obědy, večeře, řecké speciality, jedno vínko, druhé vínko, frapé sem, frapé tam, okružní plavba kolem ostrova, řecký večer, suvenýry, dárky, a výlet do hlavního města - to všechno to pokrylo...ale nezbyl nám ani cent teda pár zbylo, ale ty jsme nechaly uklízečkám. Takže - kdybychom měly 250 éček, tak bychom se měly jak v ráji No, ale záleží jak moc chceš rozhazovat, co všechno chceš dělat. Je mi jasné, že většině bude asi 210 připadat málo - je to taková dolní hranice no (pro dva lidi). Ale dovolená byla božská.

Taky jestli chcete půjčovat motorku.....

Asi ideálně, abys mohla rozhazovat jak se ti zachce a nehledět na ceny, mít v zásobě a třeba půjčovat ty motorky, skůtry (to spolkne dost) a nevím co ještě - tak těch ... 350 - 400 pro dva. No, nám by zbylo hodně.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že pokud budeš kupovat pití a ještě k tomu oběd, nějakou tu zmrzku a něco s sebou, tak minimálně 400 bych si vzala. Zpět to můžeš dovézt vždycky. V polopenzi nemáš v ceně tekutiny a v horku vypiješ rychle. Oběd tak cca 25 E a to v průměrné restauraci, takže radši si vem více a nebudeš se stresovat.

arrow
profile_image
Rencorka
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

400 eur minimálně na 8 dní?

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Rencorka: Radši budu někde trnout, že mi něco nevyjde? To by mi za ty nervy nestálo. Dovolenou si chci užít. Za 200 E na osm dní si člověk moc neužije, pokud nechce počítat, co si může dovolit a co ne...

Cituji kayuschka: Za 200 E na osm dní si člověk moc neužije, pokud nechce počítat, co si může dovolit a co ne...

Jako pro jednoho, že je to málo? To jsem asi jenom blbě pochopila, že

arrow
profile_image
Playenka
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kayuschka: souhlas, my ve dvou vozíme tolik, aby nám vyšlo asi 50-60 eur na den. Jsou v tom výlety autem (benzin, mýtné), vstupy do památek, obědy, večer nějaký alkohol a dárky pro nás i rodinu.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byli jsme s přítelem v Řecku před 14 dny. Jeli jsme na dva výlety, 3x šli na oběd do taverny. Každý utratil cca 160 Euro. Ty výlety teda byl jeden s cestovkou a druhý přes místní cestovku, takže jsme si nepůjčovali žádný dopravní prostředek.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla nedávno all in. a za osm dní jsem utralila skoro 200E jenom za drobné suvenýry, za zmrzliny, pár opalovacích krémů, co došly a za jeden oběd co jsme byli mimo hotel. Když si vezmu, že bych měla polopenzi, tj.jen snídaně a oběd, musím počítat s tím, že denně vypiju v horku min. 3 litry. To už se dost prodraží. Pak nějaké dobrotky, oběd, svačina, nějaké drinky, a hned mi vychází 60 Euro na den... A na dovolenou se nejedu uskromňovat. Doma si vystačím na svačinu s rohlíkem se sýrem, ale dovču si chci žít a ne škrtit. Proto s 200 E při polopenzi by člověk normálně nevyšel ani náhodou, snad jen pokud by pořád počítal, co si může dovolit a co ne. A to já si na dovolené ráda odpustím a myslím, že nejsem sama.

arrow
profile_image
Domini.
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...ještě se doporučuje mít myslím 100 euro jako zálohu na doktora, kdyby se náhodou něco stalo...nevim teď jestli tu částku řikám dobře ...

arrow
profile_image
Rencorka
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevim, 400 eur pro jednu mi přijde dost na 8 dní, když v tom má polopenzi... na oběd každej den skoro nikdo nechodí... většinou čas tráví v moři... takže tahle částka je přehnaná a navíc, existujou přece karty...

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proboha ženský, proč s sebou v době platebních karet a výběrů v zahraničí bez poplatku taháte tolik peněz? Vzala bych max. 150 a podle potřeby pak vybrala na místě.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Rencorka: na oběd každej den skoro nikdo nechodí...

Já ano, bez obědu bych být nemohla. U moře trávím tak deset minut denně, zas tak mě neláká, abych kvůli tomu byla bez oběda. Neznám nikoho, kdo by na oběd nešel. S kartou je to těžké. Já nikdy na dovču kartu nevozím, mám štěstí ztrácet osobní věci, takže tohle je pro mě prevence. Kdo vozí kartu, tak může mít v hotovosti klidně 200E a v případě potřeby vybrat.

Cituji kayuschka: Proto s 200 E při polopenzi by člověk normálně nevyšel ani náhodou, snad jen pokud by pořád počítal, co si může dovolit a co ne. A to já si na dovolené ráda odpustím a myslím, že nejsem sama.

No hele, my si teda užívala dost i s 200 E...ale chápu, že je to podle toho, kdo je na co zvyklý i tady...

A jinak, taky nechodím u moře každý den na oběd...

Cituji kayuschka: Já jsem byla nedávno all in. a za osm dní jsem utralila skoro 200E

to je celkem masakr....když vemu, že větší část u nás padla právě za jídlo..

Jinak je fakt, že kartu jsem sebou měla taky, ale vůbec jsem ji nevytáhla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené