arrow
profile_image
Migelin
od 12. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

M8te někdo zkušenost s jazykovou školou LITE, slysela jsem, ze je hodne dobrá, proto by mě zajímalo kolik stojí kurz......na stránkách jsou uvedeny jen ceny za hodinu, ale nikde neni presne určeno, kolik má kurs hodin.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to ta škola jak mají učebny u Hlavního nádraží v Praze? Tam jsem byla na ukázkové hodině a opravdu mne zaujali. Byla jsem na více hodinách a tato škola jednoznačně vedla.

Ty jejich ceny se liší dle úrovně o jakou bys měla zájem.

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ja chodila do LITE do Plzne. Absolvovala jsem skoro vsechny pokrocile urovne a platila jsem za jednu uroven neco pod pet tisic a jedna uroven vychazi zhruba na mesic a tyden...zda se to dost penez za kratkou dobu, ale ja mela intenzivni vyuku. 3x v tydnu tri hodiny a pak te jedna hodina vyjde na cca 90 korun, coz celkem jde Tim, jak je to intenzivni se toho fakt hodne naucís..Vsechni ucitele, co jsem mela, byli vzdycky hodni, byla s nima sranda, ale dokazali i naucit a vysvetlit...
Pak jsem jeste chodila na konverzace s rodilym mluvcim - hodina a pul za 150 Kc, kde jen probirate, co chcete. Jde o to se naucit rozumet rodilymu mluvcimu. My si povidali o svete, o cestovani, biopotravinach...

arrow
profile_image
noumen
od 16. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Migelin
ahoj,
já za sebe Lite nedoporučuji,ani má kamarádka která se mnou chodila ale do jiné skupině k jiné učitelce. řekli mi,že když si koupím celý jakoby balíček-tj. 3 kurzy,které na sebe navazují,tak dostanu slevu.Takže za kurz 3xtýdně a myslím že každý trval 2 měsice (možná míň,už si to přesně nepamatuji), tak jsem po slevě zaplatila 25tis. a pak jsem zjistila že za tu stejnou cenu jsem mohla mít měsíc výuky AJ s rodilým mluvčím na Maltě přes jednu agenturu.
ta škola je možná dobrá pro začátečníky,ale mě jako intermediate moc nedala.protože stále je to o komunikaci jen s dalšími studenty a učitel u tebe stále není.takže komunikuješ s někým kdo to třeba moc neumí,dělá chyby a ty to ani nevíš.zároveň učitelka co jsem ji měla,se k nám chovala jako k dětem na ZŠ-př. když jsme chtěli jít na záchod,tak jsme se měli přihlásit (a to tam byli lidé kolem 40let).jinak jsem vyzkoušela ještě jednu učitelku a ta byla výborná,jen bylo trochu zarážející že ona nikdy nebyla v zahraničí na kurzu,nebo to nestudovala na škole.učila se to nějak sama.a ta předchozí učitelka dělala jen au-pair. takže to nebyli lidé,kteří by se jazykem pořádně někde zabývali ve škole,v zahraničí.
ta první ukázková hodina mě právě taky nadchla,proto jsem si to zaplatila defacto intenzivně,ale výsledek nic moc.a hlavně upozorňuji,že když jsem si zaplatila všechny 3 kurzy naráz,tak už jsem nemohla ukončit to dřív, když se mi to moc nelíbilo(a to jsem chtěla po 2 týdnech). jedině to šlo předat nějakému známému,který by mi doplatil ten zbytek a chodil místo mne.
ale možná se to změnilo, jsou to už 3 roky co jsem tam chodila.

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Migelin

LITE je jazyková škola sponzorovaná scientologickou (dianetickou) sektou. Preto sú tak drahí. Ja osobne každému radím ruky od nich preč. Kedysi som bola tiež na ukážkovej hodine a potom na individuálnom pohovore. Nestalo sa Vám, že sa Vás pýtali na docela osobné informácie? Nemyslím len údaje, ale aj ako žijete, s kým, v čo veríte a proste veci, do ktorých ich nič nie je (vzhľadom na to, že je to jazykovka). Keď mi potom povedali cenu, pretočili sa mi panenky a vŕtalo mi to v hlave. Potom som googlila (urobte to aj vy) a uvidíte...

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Migelin

LITE je jazyková škola sponzorovaná scientologickou (dianetickou) sektou. Preto sú tak drahí. Ja osobne každému radím ruky od nich preč. Kedysi som bola tiež na ukážkovej hodine a potom na individuálnom pohovore. Nestalo sa Vám, že sa Vás pýtali na docela osobné informácie? Nemyslím len údaje, ale aj ako žijete, s kým, v čo veríte a proste veci, do ktorých ich nič nie je (vzhľadom na to, že je to jazykovka). Keď mi potom povedali cenu, pretočili sa mi panenky a vŕtalo mi to v hlave. Potom som googlila (urobte to aj vy) a uvidíte...

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ano, scfientology sice sponzorovana je, ale na vstupnim testu nebo kdykoliv jinde ve vyucovani ci mimo nej se me nikdy neptali na nic osobniho, co by nebylo potreba k vyplneni klasickeho dotazniku jako vsude jinde (jmeno, prijmeni, bydliste atd...)
Ja jsem na takove veci dost hakliva a kdyby se jen zminili o vire nebo mi cpali neco do hlavy, odchazim....
ano, jak jsem rikala, cena je na prvni pohled vysoka, ale pokud se jedna o vyuku 9 hodin tydne, nezda se mi cca 90 Kc za hodinu nejaka nadsazena castka.
Krom toho si myslim, ze pokud slusne pozadas, je moznost ucastnit se jedna normalni vyucovaci hodiny. Ne, te ukazkove.

noumen
no, u nas zadne hlaseni o dovoleni na zachod neexistovalo a vyucujici meli za sebou vzdy nejaky pobyt v cizine, a vetsinou k tomu jeste delali tlumocniky nebo prekladaly texty...Asi zalezi jak ktera pobocku LITE, ale ta plzenska je z myho pohledu dobrá...

Cituji cutworm: scfientology sice sponzorovana je

Omyl, nikoliv sponzorovaná, ale jazyková škola LITE patří do sítě firem napojených na scientologickou církev, což je rozdíl. Blíže např.

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leo
tak to se omlouvám...zase tolik se o to nezajimam. Jen vim, ze maji se scientology neco spolecneho. Jen jsem reagovala na prispevek od Stella

cutworm
Ježiš neomlouvej se, není důvod. Jen bych to jejich spojení se scientology zas tolik nezlehčovala. K tématu: s jazykovkou zkušenost nemám, takže nevím ani cenu kurzu. Nejvíc se mi líbilo v Caledonian school.

arrow
profile_image
Virtuální_kuře
od 3. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lite je jedna z nejhorších jazykových škol u nás ve městě. kurzy jsou drahé a kvalita příšerná, měla jsem několik kamarádek, co tam chodili a všechny z toho byli dost zklamané..

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Leo: Omyl, nikoliv sponzorovaná, ale jazyková škola LITE patří do sítě firem napojených na scientologickou církev

Po nejakých rokoch od skúsenosti s ukážkovou hodinou, sa k nám do rodiny "priženila" scientoložka... Neprajem nikomu a preto sa im už dvojnásobne vyhýbam oblúkom (škole a aj celkovo). Tam nejde o vieru, ale o vnucovanie zvlaštneho životného štýlu, ktorý odporuje zdravému rozumu, ale zas veľa zdravých rozumov naletí. Veď viete ako to chodí s týmito sektármi, stačí slabšia osobnosť a presvedčia Vás, že ste mimozemšťan

No ale dosť už tejto témy. Na trhu je spústa iných jazykových škol, Lite by som fakt neriešila...

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Leo: Omyl, nikoliv sponzorovaná, ale jazyková škola LITE patří do sítě firem napojených na scientologickou církev

Po nejakých rokoch od skúsenosti s ukážkovou hodinou, sa k nám do rodiny "priženila" scientoložka... Neprajem nikomu a preto sa im už dvojnásobne vyhýbam oblúkom (škole a aj celkovo). Tam nejde o vieru, ale o vnucovanie zvlaštneho životného štýlu, ktorý odporuje zdravému rozumu, ale zas veľa zdravých rozumov naletí. Veď viete ako to chodí s týmito sektármi, stačí slabšia osobnosť a presvedčia Vás, že ste mimozemšťan

No ale dosť už tejto témy. Na trhu je spústa iných jazykových škol, Lite by som fakt neriešila...

arrow
profile_image
ISIS
od 29. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
jaké jazykové kurzy/ jazykovou školu v Pardubicích byste doporučili? Konkrétně mi jde o aj..

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já na ně slyšela jen chválku a proto jsem se o tyto kurzy začala také zajímat. Jakou jazykovku v Brně byste mi tedy doporučili na rozmluvení?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené