tak jsem početla a na stříbro v této diskzy jsem nenarazila.slyšela jsem o léčivém tekutém stříbru ktéré pomáhá už do 14ti dnů je to na akné,lupénku,ekzémy,chřipku,rýmu,celkovou detoxikaci těla a mnoho dalšího.v lékárně to stojí asi kolem tisícovky mala lahvička a tak jsem si radši koupila celý přístroj,který je pro to určen a vyrabím si požadované množství doma a je jasné že se to vyplatí používám tepsve 3 dny a budu moc ráda,když nškdo přihodí své zkušenosti.

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

muzete o tom napsat vic skoro nic jsm na netu nenasla

na internetu to je toho mraky jen málo která llékarna to prodáva je to trochu náročné na skladování.pije se to a potírá se to na obličej i různé zranění hledej léčivé stříbro ( koloidní ) a učinky jsou prý perfektní já stále zatím zkouším,ale zatím mi to dělá dobře a nijak mě to nedráždí,naopak zklidňuje.

SašaH
asi sis spletle téma neprobírám konopnou kosmetiku,ale koloidní léčivé stříbro o kanabisu tady už diskuze je.Tak jukni

Věřím tomu že je to léčivé, radily mi to ženy z jiného fora použít po kastraci freteček, že je to antibakteriální a pomůže to rychle a v pořádku zhojit. Nekoupila jsem to, zkušenosti s tím nemám, ale když se to může použít přímo na ránu tak věřím, že na tom něco bude.
Doufám že nejsem moc Off topic, ale jen jsem chtěla přidat poznatek z jiné říše savců

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

zkuste vygooglovat jméno Paul Karason,tento muž je zcela modrý,právě díky koloidnímu stříbru ale myslím že jej připravoval sám a špatně.

MARYS
jj, vím, promiň... jen jsem chtěla dát informaci, že prodávám konopný krém, který je na akné prostě super...

ps: na koloidní stříbro si dej pozor, jsem chemik a bohužel vím, co při špatné aplikaci může způsobit.
Nehledě na to, že moje kamarádka koloidní stříbro na své pleti měla a od té doby (je to už cca rok) má pleť šedomodrou...=> lidi, co ji neznají se diví, co se jí stalo... je to chudák holka

Zkus raději konopný krém...

arrow
profile_image
čimičanga
od 23. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V přírodní lékarně Naděje jsem koupila směs koloidní minerály... mělo by to pomáhat na pleť, vlasy a nehty. Mám si dávat lžičku denně, tak to dělám, vůbec mi to teda nechutná ... A le při pravidelnosti a trpělivosti uvidíš zlepšení.
Neobsahují stříbro, ale ostatní kovy jako hořčík, křemík, zinek... Koloidní minerály se totiž vstřebávají mockrát víc než normální : )

Je škoda že tu nepřibívají žadné přízpěvky já jsem nadšená a chtěla bych se někomu pochlubit s výsledky a také pomoct.Mám parádní pleťani né po měsíci piju a potírám se tím tekutým lečivým stříbrem a jsem teď šťastný člověk.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

77

myslím že koloidní stříbro bylo staženo z prodeje, měla jsem o něj asi před 1/2 rokem zájem a v lékárně mi to sdělili,že tam našli nějakou špatnou složku,tak byl výrobek dočasně stažen z prodeje.

radana
Vedlejší účinky, modrání, šednutí....

Ahoj, já si ho dělám sama. Bereme ho s dcerou, i když v poslední době jsem na pravidelnost dost kašlala.
Co se týče modré pleti, takové případy jsou naprosto vyjímečné, jsou to jedinci, co to poněkud přehnali nebo konzumovali výrobek nevalné kvality.

arrow
Neprodává v Bazaru

S koloidním stříbrem mám vynikající zkušenosti (užívali jsme ho i vnitřně při angíně), ale bohužel, jak tu psala Radana, bylo staženo z prodeje a jeho prodej nebyl ještě obnoven...

Cituji angie: já si ho dělám sama. Bereme ho s dcerou, i když v poslední době jsem na pravidelnost dost kašlala.
Co se týče modré pleti, takové případy jsou naprosto vyjímečné, jsou to jedinci, co to poněkud přehnali nebo konzumovali výrobek nevalné kvality.

Jak víš,že tebou vyráběné je kvalitní?
Tento produkt je známá záležitost,ale vážně to má vedlejší účinky

arrow
profile_image
pitrýsek123
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koloidní stříbro se dá sehnat, alespoň já si ho kupoval tak před půl rokem, z českého webu www.biostribro.eu - ale je to dost kontroverzní záležitost a já z toho mám docela strach, zevně na akné jsem zkusil, jo, pleť je docela OK, ale žádný zázrak nečekejte, stříbro i když je koloidní je těžký kov a podle mě neexistují přesvědčivé studie o tom, že se zcela vylučuje organismem, i když se to tvrdí, pokud jej budete užívat dlouhodobě, bude se jistojistě skladovat v játrech, ledvinách a můžete si tím podle mě pěkně zavařit. Navíc jsem četl od některých uživatelů, že po dvouletém užívání jedna uživatelka začala opravdu pomalu dostávat stříbrný nádech, zejména po pobytu na slunci - a toho se již nikdy nezbavíte. Pharma Activ stáhla svůj produkt, který byl určen k vnitřnímu užití z prodeje, nevím proč, ale znovu se objevil jako pleťové tonikum, to by snad mělo být OK. Buďte velmi opatrní, pokud si stříbro připravujete doma a raději si svůj výrobek nechte otestovat nějakou nezávislou laboratoří, nejvíce případů argyrie se právě objevilo u uživatelů, kteří si jej připravovali sami. Koukněte na youtube a zadejte argyria, je tam jeden chlápek, který teda vypadá dost drsně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené