arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky Chci se zeptat, jestli se dají, například při kouřovém líčení, kombinovat metalické a matné odstíny, nevypadalo by to divně?
Jaké odstíny na kouřové líčení používáte?
Předem díky za reakce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě to jde je to moje oblíbená kombinace. Celkem jsem si oblíbila pouze matné stíny, ale jelikož jich nemám tolik kombinuji i se třpytivými či metalickými. Kouřové oči dělám na hodně způsobů, od černé, přes tmavě modrou, šedou až hnědou Záleží na fantazii. Třpytivý stín volím vždy světlejší barvy a dám ho tak do poloviny víčka a do koutků oka na projasnění.

arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aneet_:
Já mám paletku od Sleek a právě nevyužívám moc ty matné odstíny, tak jsem se chtěla zeptat, jestli to jde kombinovat... To jsi mě tedy potěšila, že je to pěkné Určitě to taky zkusím

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám světlejší třpytivej a tmavší netřpytivej.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petulka92: Já mám paletku od Sleek a právě nevyužívám moc ty matné odstíny,

Určitě to jde, já od nich taky mám 2 a kombinuju to tak, jak jsem psala předtím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petulka92: Od sleek taky mám několik paletek, nejoblíbenější je asi oh so special využívám hodně ty matné hnědě a losové. Ale fakt záleží na tobě jak budeš experimentovat. Obecně platí, že matné stíny se hodí spíše na denní nošení a třpytivé na večerní ale já nosím to, na co mám zrovna náladu.

arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na blackberry:
Já jsem se do těch jejich paletek zamilovala, brousím si zuby na tu Oh so special, ta má více matných stínů, tak jsem se chtěla informovat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petulka92: Ta je asi moje nej ale ještě jsem si pořídila paletku 88 matných stínů a pak metalických a to je vážně super! Matné stíny jsou zase skvělé od inglotu, zkoušela jsem je na kurzu líčení, ale bohužel zatím žádné nemám.

arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aneet_:
Já si z ebaye objednávala taky tu 88, ale shimmer, ale nevyužívala jsem, tak jsem ji prodala... Ale v pondělí jsem si objednala SNAPSHOTS a ta má úplně nádherné odstíny - dnes jsem použila 2. a 3. zleva z dolní řady a moc pěkné to je

Sleek i Divine SNAPSHOTS

jasně že dá, já používám třebas ty třpytivé pěnové od dermacolu ( a to je hodně třpytek) a kouřový efekt dělám matným stínem..vypadá to hodně dobře

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji aneet_: ještě jsem si pořídila paletku 88 matných stínů

Ahoj, prosím od nějaký odkaz, nebo název, tolik matných stínů by se mi nesmírně hodilo

arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na darig:
Já jsem si je kupovala přes ebay.co.uk a posílali mi to z HongKongu...
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p4069.m57 0.l1313.TR8.TRC0&_nkw=88+palette&_sacat=0&_from=R4 0

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na darig: Já mám od Sedona lace, ale slyšela jsem, že ty z ebay jsou úplně stejné a tyhle značky to pak prodávají s velkou přirážkou Tu shimmer jsem objednala z ebay a je to fakt to samé! V té paletce matných stínů je tak 80% matných stínů a nějaké s trochou shimmeru.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petulka92: brousím si zuby na tu Oh so special, ta má více matných stínů,

Tu mám a je to tak půl na půl. Jsem s ní spokojená, akorát by nějaká ta růžová mohla být studená a světlejší.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Petulka92: Reaguji na aneet_: Holky a která to konkrétně je?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené