arrow
profile_image
Calimero
od 30. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte někdo zkušenosti s kontrolou nemocenské ve středočeském kraji? A ještě by mě zajímalo, jestli kontrola od zaměstnavatele může přijít až po doručení neschopenky nebo až budou mít neschopenku v ruce? Díky moc za rady a tipy

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Calimero: zkušenosti s kontrolou nemocenské ve středočeském kraji?

Jaký je rozdíl mezi kontrolou v tomto kraji a v jakémkoliv jiném?

arrow
profile_image
Calimero
od 30. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miasofia:
Mám na mysli jak často a jestli vůbec chodí....

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nechodí náhodou na podnět zaměstnavatele nebo lékaře? Takže nezáleží na kraji... Mám také pocit, že tě může zkontrolovat i zaměstnavatel sám, ale jistá si tím nejsem.

arrow
profile_image
kpretina
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Calimero:
3 tydny te muze kontrolovat zamestnavatel samostatne, tj. po dobu, kdy ti neschopenku hradí on. Pak tě kontroluje správa sociálního zabezpečení, a to buď na podnět lékaře/zaměstnavatele (pokud mají na tebe podezření) anebo prostě z výkonu své profese (tj. prostě se na tebe zrovna dostane řada).
Pokud tě kontrolují na podnět, tak to musí udělat. Pokud je to kontrola namátková, tak to záleží, kolik mají zrovna práce. Stává se, že na menších městech je kontrolor třeba jenom jeden, takže nestíhá. Ale obecně platí, že čím déle jsi na neschopence, tím se šance zvyšují. A pokud nemáš dobrý vztah se zaměstanavatelem nebo lékařem, tak ti mohou posílat kontrolu klidně každý týden.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené