arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, potřebuju poradit, vymyslela jsem kostým na karneval cikánka - korzet, široká sukně, šátek přes ni, šátek na hlavu, kruhy do uší, ale nevím, jak obléct manžela... kalhoty, bílá košile, vesta? nebo barevná košile? nemám nápad

arrow
profile_image
Myam
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dvooukolák naloženej bordelem z popelnice, klacek a šusťákovku

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co nějaká teplákovka? Ne, tak asi nějaký výrazný šperky hlavně.. prsteny a tak.. a oblečení spíš barevný

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Špinavá teplákovka, kočárek a blond paruka s černýma odrostama

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Ono záleží, jestli to je dobový cikán (volné kalhoty, bílá slušivá košile, masivní šperky...) nebo jestli to má být realita dnešních dní (hlavně barvy a zlaté řetízky!)

Podle tvého kostýmu bych to ale ladila spíš do slušivého dobového kočovního stylu...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nene, dobový, ale nevím, jak manžela nakombinovat

arrow
profile_image
adrianaaa
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bílá rozhalená košile, ohrnuté rukávy, černé kalhoty, nějaká vesta, lesklá šerpa kolem pasu, nagelované vlasy, knír a cigáro za uchem

nebo jak píšou holky, pěkně po česku: tepláky čím víc pruhů tím víc adidas + káru plnou železa

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

současný ne .-) fakt dobový .-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji adrianaaa: Bílá rozhalená košile, ohrnuté rukávy, černé kalhoty, nějaká vesta, lesklá šerpa kolem pasu, nagelované vlasy, knír a cigáro za uchem

arrow
profile_image
Cansu
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dámy, vy jste ale vtipné..

Cituji adrianaaa: Bílá rozhalená košile, ohrnuté rukávy, černé kalhoty, nějaká vesta, lesklá šerpa kolem pasu, nagelované vlasy, knír a cigáro za uchem


Možná bych přidala nějaký masivní prsten. A klobouk!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A natřít na tmavo tak známý chodí po podobných akcí a vždycky mají úspěch ( kakao + mastný krém = smíchat a dělá to skvělý efekt)

arrow
profile_image
Nyka.v
od 2. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A karty do ruky ))

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cansu: A klobouk!

Klobouk rozhodně! Patří to k jejich původnímu folkloru, vesta taky- obojí tmavé. A nalepit knír. Košile ne bílá, ale nějaké výraznější barvy- oranžová, žlutá....A i muži nosili pestrý šátek na krku, do ucha by mohla být jedna zlatá kruhová náušnice. Housle, nebo fajfku do ruky, a je to.
Teda, popsala jsem partněra k původní ošátkované a osukňované Cikánce, ne k dnešní Rómce s melírem a o pět čísel menším tričkem s nápisem Abibas...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jé to je dobrý, já věděla, že mi tady holky poradíte .-) teď to nastínit manželovi .-)

Jo taky mě jako první napadlo bílá teplákovka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené