arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, už od mala si koušu kůžičku na prstech...nehty nikdy jen tu kůžičku...často mi teče krev, mám to až do masa a podobně...nedokážu se toho zbavit, netuším jak..neměl jste někdo stejnej problém? A jak se vám ho podařilo vyřešit? Už je mi samotný trapně, že ve 22 letech mam pořád prsty v puse...ale prostě je to zlozvyk A pomalu se stydim ty ruce někde ukazovat....Dík

Cituji spoiltsun: pomalu se stydim ty ruce někde ukazovat.

Už tohle samo by ti mělo být dostatečnou motivací.
Jinak můžeš zkusit hořkou látku která se používá ve formě "laku" proti kousání nehtů. Při kousání kůžičky se ti dostane do pusy i hořký nehet a mohlo by to pomoci.

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To jsem z lékárny měla...ale právě to bylo určený na nehty a když jsem to namazala kolem, tak pak když se ruce namočily tak ta látka zbělala a bylo to ještě horší než normálně... já vim...ale já mam tak strašně slabou vůli...nic čim by se měl člověk chlubit..

Reaguji na spoiltsun:

Taky to dělám, je to fakt hrůza, mám pořád minimálně dva prsty úplně hrozný, taky se zato stydím, ale nemůžu si pomoct. A navíc mám krásné nehty, o to víc mě štve, že to okolí toho nehtu vypadá tak hnusně... Jinak mě nezabírá nic, snad jen ta motivace, aby to nevypadalo tak blbě...Jen mě teď napadlo snad jen mít stále po ruce nůžtičky nebo kleštičky a jakmile najdeš kousek kůže, tak hned odstřihnout. Asi to zkusim

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No s tou infekcí se taky divim....s tim mě vždycky děsila máma že mi ten prst upadne a tak a vidíš měla bych mít už rozum a dělam to pořád....když sem se učila v září na státnice tak sem si prsty zalepovala náplastí no...protože u toho učení je to nejhorší...ale stejně sem se toho pořád nezbavila...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj tento problém mám bohužel taky.Nehty mám své pěkné,ale ta kůžičkaJednou se mi podařilo přestat a pomohlo mi lakování nehtů tmavším lakem,protože když jsem odkousla kůžičku,tak se sloupl i lak a nevypadalo to hezky+kůžičku stříhat,hned jak mi vadil nějaký trčící kousek kůžičky co zachytává např. o svetr...a hodně,ale opravdu hodně mazat ruce nějakým krémem.A povedlo se!
Bohužel jsem zase začala,před operaci břicha-nervy pracovali a já bohužel zase začala..
Zkoušela jsem přestat jenom svou vůlí,ale nejde to.Je to hrozné,to ani nevíš, že máš prst zase v puse..Nic hezkého to není,no budu muset zase začít lakovat,stříhat a mazat

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tenhle zlozvyk je i můj. Nejhůř dopadnu v kině, nevědomky si palci rýpu ostatní prsty u rukou a i krev teče...
Taky mi pomáhá mít ruce hodně namazané, teď v zimě mám ruce celkem suché, a o to je to horší když kůžičku utrhnu / zatrhnu... au

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já lakuju hlavně tmavýma a taky ho mam za dva dny oprejskanej jak koušu a škrábu a tak taky se snažim často mazat...to je asi jediný co jde..pak se mi nechce kousat...ale zas nemam ráda nakrémovaný ruce takže je to fakt těžký...a u TV je to asi nejhorší no jak koukam a ruce v puse...ale to si ani neuvědomim :-/ ale aspoň vidim že nejsem jediná na světě ujetá..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji spoiltsun: jak koukam a ruce v puse...

tak já nekoušu, já si tu kůžičku drápu nehtama. Stačí mazat nějakým balzámkem jen okolí nehtu, ne nutně celé ruce

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já drápu a pak odkusuju...ale spíš koušu takže furt na mě všichni nekousej si ty nehty a já furt já si nekoušu nehty ale kůžiiii .-))

arrow
profile_image
manilacat
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

přesně můj problém ale když mám umělý nehty tak to nedělám, nedělají se mi záděry a hlavně se jaksi k té kůžičce ani nedostanu, ale jakmile mám svoje tak hned hryžu takže radím umělý nehty, to jediný mi fakt pomáhá

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak teď zrovna koukám na svoje ruce a je to hrůza děs.
Jak se člověk učí, nebo jen sedí a kouká na televizi tak to jede. Pořád si na to sahám, tím si zvětšuju plandající kůžičku a pak si jí ukousnu ale tak, že mě bolí i prst. Taky se divím, že jsem do toho nedostala infekci. Snažím se mít stále ruce namazané, aby nepraskaly, ale nejde to pořád. Už taky nevím co s tím.
Nehty žádný problém, ale ta kůže kolem je fakt hrůza.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

je to ZLOZVYK holky, musí to jít. Máme do nového roku předsevzetí mít krásné ruce jo ?

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já umělý měla několik let ale to sem to tak vymakala že sem to mohla odtrhnout tu kůžičku i tim umělym a pak sem hryzala a hryzala...ale dneska se furt mažu...na noc se namažu framykoinem ty co mam fakt do krve a do masa a zalepim...a zejtra se začínám učit takže velký balení náplastí a prostě si všech 10 prstů zalepim a bude...
BEDRUNELA: já mam těch zlozvyků víc jako třeba kouření....už sem řikala jak slabounkou vůli mam

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na spoiltsun: Místo náplastí si kup bavlněné rukavice (v DMku) - namažeš si prstíky, šoupneš do rukavic a za a) se ti promastí a můžeš v pohodě psát a za b) na ně nebudeš moct - taky to zítra zavádím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené