arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak je tu jaro a vybírání jarních bundiček - převážně kožené, případně koženkové.
Máte nějaké typy? Jaké barvičky, zda krátké klasické, nebo saka, co k tomu.... Hlavně typy prosím. např. Vero Mode, Tally, New York, HM, CA, Kenvelo, Italská móda, Mango, Tatumm atd. atd.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám tu svou z Bershky, koženou. Ale pokud mohu radit, koženku nebrat. Cenový rozdíl není zas takový, koženka je poznat a nevypadá to hezky.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já mám z minulého roku koženou krátkou, tmavě hnědou KARA, na spodním lemu a jako límec-stojáček náplety, na zip, na prsou dvě malé kapsičky, na bocích dvě. Teď mám vybranou koženkovou, vypadá ale krásně, bílá s nápletem jakou stojáček, ale je k tomu i kapuce s koženky, kterou lze odepnout, je nádherná! A ještě chci křivák v nějaké veselé barvě.

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sháním stojáček, bundičku na zip. Vím, že je toho hodně v obchodech, ale někam jsem líná jinak doporučení nejlépe HK či PCE. Do Prahy se dostanu málo. Jojo chci investovat do kožené, max 2500,- Chtěla jsem z Vero Mode, ale nedostanu se do Prahy a ráda bych krátkou, stojáček, zip, pár kapes. K riflým, tm. hnědou či černou a nebo krémovou či camel ... ráda bych i klidně koženkovou nějakou levnější modrou prosím typy a fotečky. Díkas. Kara asi u nás není a bude asi moc drahý co?

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hodně koženkovejch a krásnejch má teď NEW YORKER, jsou tam černé a bílé krátké do půl zad, což vypadá moc dobře k dlouhému svetříku nebo tílku i šatům. Jinak tam mají i fialkové, černé bílé dlouhé...já pořád pokukuju po té krátké do půl zad, barva černá cena asi 1.100,.

arrow
profile_image
Petaaa
od 16. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

glamorousss
Ta krátká je krásná, ale já v tom vypadám příšerně - no možná lepší, aspoň si nemusím vyčítat, že ji ještě nemám

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

92

Já též po nějaké koukám, ale aby byla cenově dostupná a odpovídala mé představě - což je problém.
Moje představa je něco do pasu, nebo i o kousíček delší (ne krátké aby mi lezl pupík), nejlépe nějaká vypasovaná co vyrýsuje postavu (ne balonového a la "bomber" střihu kterých je teď taky dost), s knoflíky (ne na zip), s náplety na dolním lemu a rukávech a tmavě hnědé barvy. No představa až moc konkrétní, trochu problém. Dnes jsem přesně takovou viděla na jedné slečně a zamilovala jsem se do ní (do té bundy ) jenže bůh ví odkud ji měla :-/

arrow
profile_image
24ka
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dámy, můžu dotaz tak trochu off topic? Strašně ráda bych taky nějakou koženou bundičku, těsně pod pás a rovného střihu. ALE. Jsem spíš menší postavy (163cm/55kg), ne zrovna nejdelší nohy a trochu vystouplý zadek (na kterém sice právě usilovně pracuju, ale co naplat, placku či dva kmínky nikdy mít nebudu...). Myslíte že i tak je pro mě krátká kožená bundička vhodná? Musím k ní nutně nosit vysoké podpatky abych v ní nevypadala směšně, nebo můžu vzít i mokasínky s kul.špičkou na menším klínku?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tyhle jsou docela pěkné

modr

fialov

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

93

24ka
Ahoj, já myslím, že jsi prototyp italské kočky v kožené bundičce, menší postava, ženský zadeček Neboj se toho, skoč se podívat třeba do KARY, tam jsou momentálně fajn střihy s šikmým zipem, ohrnutým límcem nebo stojáčkem, vypadají velmi šik*
Jestli chceš působit vyšší, vypadá dobře vysoký cop nebo natupírovaná hříva, a podpatky jsou taky žádoucí. Osobně bych mokasíny na klínku k tomuto typu bundy nevolila, raději širší kuželovitý kramflík, je nyní hitem, ke kůži preferuju špice nebo alespoň zakulacenou do špičky. Klasické lodičky jsou taky super volbou.

arrow
profile_image
makumaku
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám koženkovou, černou z Bershky, koupila jsem si ji v loni na podzim a protože ji zase tak často nenosím tak dostačuje. Je moc hezky ušitá a už se několik lidí ptalo jestli je kožená nebo koženková.. Někdy se jim něco dost povede

Cituji LaurinQka: Tyhle jsou docela pěkné

... ale preferovala bych něco trošku tmavšího v tomhle stylu.

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

LaurinQka
No já nevím, asi bych si v takové bundě připadala jak "pometlo"...

Tak na mě jsou moc krátký, bych měla zánět ledvin raz dva

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

84

Tak já bych zase chtěla koženkouvou tmavě fialovou bundičku, jenže v New Yorkeru je buď ta kraťoučká a nebo pak klasická, jenže s límečkem a já bych chtěla stojáček, v Jeans Clubu je krásná barvička, ale zase ne střih, který bych chtěla, p-že je celá taková nějaká širší a zužuje se to do toho nápletu přes pas-boky- takže vzadu na zádech odstává a to se mi nelíbí, v Kenvelu je zase na můj vkus moc sportovní a světlá no a jinde jsem neviděla.. Nemáte někdo nápad, kam se jít podívat? Chtěla bych klasickou koženkovou, s kapsama na ruce, klidně i na prsou vodorovná kapsa, se stojáčkem.. nebo jsem moc náročná?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené