Ahoj,

hledám přesně takový odstín laku na nehty jako na obrázku (omlouvám se, lepší foto jsem nenašla), nemáte někdo nějaký tip?

Koukala jsem třeba na Essie Punchy Pink nebo China Glaze Shocking Pink, ale je to něco jiného...

Moc děkuji za pomoc!

Cassie nails

arrow
profile_image
Alchymistka mojeid
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám skoro totožný lak od MAC

I Givenchy ma takové něco.

Luciel86
já bych to viděla na novou Chinu Glaze Poolside coll.

flip flop fantasy

pool party

Holky, díky! Kouknu na ně. Ještě mě napadl Essie Lovie Dovie, ale stejně je asi jinak růžový...

Možná ještě tenhle...

Color Club Lazer Pink

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jako ten poslední: levný od Gabriella Salvete, koupila jsem si ho minulý týden

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak ten color club je perfektníí ten se mi líbí...kde ho seženu?

Ladie - gabriela ma taky takový?pisneš mi číslo laku?

diky

arrow
profile_image
Luccy mojeid
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

podobnej lak mam od S-HE z DM sice v tý lahvičce vypadá že to bude taková tmavší růžová ale pak je úplně křiklavej

Díky za tipy. Z drogérky už laky a šminky moc nekupuju, ale po té Gabrielle Salvette se podívám. Nejspíš asi zkusím CHG Shocking Pink a když bude moc tmavý, tak ho dám na bílý lak. Jinak mám doma Pink Flamingo od Barry M a ten je taky až moc křiklavý. Ona ho má na obrázku pěkně světlý, jemnější, ale může to být i bleskem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

cherrinka
Jestli si doma vzpomenu, tak jo
Tuším, že je to č.102 http://www.salvete.cz/cesky/vyrobky/enamel-with-ha rdener/

Ale přesně, jak píše Luccy - barva laku v lahvičce klame, na nehtech je úúúplně jiná Celkově jsem jich v drogerce viděla víc. Sháním tmavý "kovový" lak bez třpytek, který samo nikde není, ale všude na mě vykukovaly růžovky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Luciel86
No, já v drogerce kupuji už snad jen takové ty "sezóní módní" laky na nehty, které člověk stejně použije jen párkrát Za to je mi líto utrácet, když třeba GS stojí cca 50,- Nekup to!

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Luccy: S-HE z DM

ten jsem měla ale není to ono.Ten color club je perfektní.Taky sháním takovou barvu, ale v drogerce není ...já ho měla v takové malé lahvičce za 20 kč..jak se prodavají laky např v Tescu v těch obchůdcich malých..

Ten je pěkný, přesně takový je od MAC. Barva na tom obrázku může být kapku zkreslená tmavší pletí slečny.

Cituji Ladie: No, já v drogerce kupuji už snad jen takové ty "sezóní módní" laky na nehty, které člověk stejně použije jen párkrát

To dělám úplně stejně. Takhle jsem si třeba koupila minilak od Essence za cca 39,-Kč, odstín VIP Appeal a taky je to krásná, křiklavá růžová. Letos ty neonky vůbec letěj!

Essence Colour&Go

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené