arrow
profile_image
sova
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prosím, nevíte někdo o kosmetičce v Praze, která hloubkově čistí pleť podobně... pomocí jehličky a vytažení obsahu póru jako měla Dainty?
Připojují její příspěvek:
Dainty 6. 5. 2009 21:20 hod. Přesná adresa tohoto příspěvku.
Extraktor? To nevím co je, ale já jsem měla kosmetičku, která mi beďarky ošetřovala injekční stříkačkou. Na napíchnutý pupínek navlhčený desinfekcí přiložila vyfouknutou injekční stříkačku bez jehly a vytáhnula to táhlo nahoru. Podtlak vysál pupínek bez mačkání. Někdy se mi z otho dělaly modřinky, ale většinou jsem měla pleť v lepším stavu než po klasickém nípání.

Který druh hloubkového čištění pleti je podle vás nejúčinnější a komedony fakt vyčistí? Kromě mačkání, to už nechci podstupovat... A extraktor taky vylučuju...

Díky všem za odpověď.

arrow
profile_image
Chmuska2
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

..ahoj, tak já jiný způsob než "nípání" skoro neznám....je to sice trochu bolestivé a pak minimálně 2-3 dny vypadáš děsně ale asi je to účinné...nemám ráda to čištění kdy vám kosmetička něco nanese na plet po 20 min vám to stáhne a plet je údajně vyčištěná....pro mě blbost!!....jinak s tou stříkačkou to je zajímavé....a co takhle jen rozšířéná zanesené pory bez pupínku?ty přeci musíš vyčistit tím, že je máčkneš ne? jak jinak by to šlo?

arrow
profile_image
bellada
od 12. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja tiež neznášam klasické čistenie vytláčaním, to už v živote nechcem absolvovať! Odporúčam preto hĺbkové čistenie ultrazvukom a mikrodermabráziu, absolvovať to spolu pri jednom ošetrení + k tomu aj masáž a nejaké masky podľa typu pleti a domov pôjdete o poznanie s krajšou pleťou

A nevíte jak říká již zmiňované metodě vytahování pórů pomocí injekční stříkačky bez jehly? Děkuji moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené