arrow
profile_image
_mandarinka_
od 19. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

40

Ahoj, už delší dobu sháním kvalitní bílý lak na francii, který by opravdu pěkně kryl, nedělal takový ty čáry a tak... Víte o nějakém?

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

_mandarinka_

z vlastní zkušenosti doporučuji ORLY:

http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?pr=816&&cislo=

má užší štěteček, velmi dobře se s ním pracuje, mě stačí jedna vrstva na francii, nedělá žádné šmouhy-čáry.

Alpine Snow od OPI nebo bílý Colorama od Maybelline.

arrow
profile_image
petra 88
od 12. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A který vydrží co nejdýl? Mám takovej obyč no name a strašně rychle se oprejskává... Dík

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petra 88

no já používám ten ORLY a francie mi vydrží hezká cca 6 dní. Podlak Orly bonder, růžový Opi, nadlak Orly in a snap

arrow
profile_image
petra 88
od 12. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dík moc. A ještě to lakuješ jakopodlak-bílý-růžový i přes to bílý-nadlak? Nebo podlak- růžový-bílý-nadlak? Děkuju

petra 88
Francie se vždycky lakuje bílý a na to růžový, nikdy ne obráceně. Čili podlak, bílý, růžový, nadlak (ale pod nebo nadlak používat samozřejmě nemusíš).

arrow
profile_image
Jaňous
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si taky dělám Francii, dávám si bílý lak Gabriela Salvete (cca 50kč), přes to buď úplně průhledný stejné značky, nebo jemně béžovo-růžový Miss Sporty (stejná cenová relace) a přesto někdy ještě průhledný aby se to tak neoprejskalo....drží mi v poho týden..

arrow
profile_image
petra 88
od 12. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ok,tak teď mám komplet info a můžu vyrazit na nákup Moc všem děkuku. Už jen abych to uměla nalakovat

arrow
profile_image
Delilah
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používáte ty nalepovací proužky nebo to umíte bez nich?

arrow
profile_image
Jaňous
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delilah
no, já je jednou měla, ale nešlo mi to s nima, když jsem je ztrhla, tak to vypadalo tak nějak divně...takže radím-vystrčit jazyk a pomaloučku opatrně kreslit je to zvyk, já už to mám za 10minut zmáklý...jsem levák, takže na prevé je mám dokonaé, na levé už mi to trvá dýl...ale na prsty klidně přetahuju,soustředím se jen na tu část co je na nehtu....potom doupravím přetáhnutí na prstech špárátkama do uší namočenýma v odlakovači....

arrow
Neprodává v Bazaru

Delilah
Mě to s proužkama nejde. Když se trošku odlípne, tak mi lak zateče pod proužek a můžu to celé dělat znovu. Ale nejspíš mám špatný ten bílý lak.

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Antarie
Mě to s proužkama nejde. Když se trošku odlípne, tak mi lak zateče pod proužek a můžu to celé dělat znovu. Ale nejspíš mám špatný ten bílý lak.
to není lakem, mě to dělalo úplně se všema nalepovacíma proužkama, a že jsem jich zkusila. Taky maluju od oka a už docela dobře

arrow
profile_image
Izy77
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zvažuju koupi Opi Alpine snow na bílé špičky. Jen se chci zeptat, těch co ho používájí na francii, zda není příliš tekutý? Dávate jednu vrstvu nebo dvě?díky

arrow
Neprodává v Bazaru

69

Izy77
Určitě to chce dvě, jedna vrstva mi přijde "šmouhatá".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené