arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky, prosím o tipy na make up, používám Bare escentuals matte, jsem s ním celkem spokojená, jen bych někdy uvítala trochu větší krytí, konkrétně černých teček (samozřejmě se je snažím nemít, ale prostě tam vždycky nějaké budou). Hlavní požadavky na nový make up jsou, aby byl matující (mám věčně lesklý nos a čelo, smíšenou pleť) a měl SPF, co se týče krytí, nepotřebuji nějakou omítku, jen, aby si poradil s těmi tečkami, taky by měl být držák, co se nerozteče, když se v létě zpotím, ale zároveň ocením, když nebude moc cítit na obličeji a bude vypadat přirozeně. Na ceně ani moc nezáleží, pokud to nebude nějakej extrém za x tisíc. Budu ráda za každý nápad, s makeupy nemám moc zkušeností

arrow
profile_image
teruskaaa
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, podle popisu mám zhruba stejnou pleť jako ty. Používám make-up Pro long wear od MAC a jsem s tím maximálně spokojená. Přes něj si ještě dávám vždycky pudr (ten mám taky od MACu - careblend pressed) a vydržím tak celý den bez toho, aby se mi lesklo čelo. Navíc ten make-up má SPF 10. Stál mě 850, což je sice více, ale za ty peníze se určitě vyplatí

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

doporučuju Lasting silk uv foundation spf 20 od Giorgio Armani (cca 1500kč) na smíšenou/mastnou pleť je to super, na pleti dlouho vydrží..krásně kryje a je fakt moc příjemný.. Potom je taky výborný Teint Idole Ultra 24H od Lancome, rozhodně doporučuju vyzkoušet (zakládala jsem tu na něj i téma)

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Katy_S: uvítala trochu větší krytí

Cituji Katy_S: taky by měl být držák, co se nerozteče, když se v létě zpotím

Cituji Katy_S: nebude moc cítit na obličeji a bude vypadat přirozeně

Podle mě si tvé požadavky lehce odporují . Krycí a zároveň lehký, přirozený make-up by chtěla asi každá z nás, ale asi to moc reálné není. Krycí dlouhotrvající make-up bude vždycky hutnější, rozhodně ne lehký apod.
Nevím, kolik chceš, aby měl make-up SPF, ale těm požadavkům, které máš, vyhovuje podle mě Revlon Colorstay (SPF 6). Někdo ho označuje jako omítku, mně tak rozhodně nepřipadá. Skvěle zvládá i zpocený obličej. Matný vydrží opravdu hodně dlouho (i po zpocení-uschnutí obličeje).

Cituji dahilla: Potom je taky výborný Teint Idole Ultra 24H od Lancome, rozhodně doporučuju vyzkoušet

Také jsem ho používala, napřed jsme z něj byla nadšená, ale cca po 10 dnech používání mi začal hodně vysušovat a stahovat pleť, udělaly se mi šupinky, musela jsem ho přestat používat.

Cituji dahilla: Lasting silk uv foundation spf 20 od Giorgio Armani

Nenadchnul, ale ani neurazil.
Vyhovoval mi tento:
http://www.bobbibrowncosmetics.com/product/2336/73 70/Makeup/Face/Foundation/Natural-Finish-Long-Last ing-Foundation-SPF-15/index.tmpl

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já mám Elizabeth Arden Intervene SPF 15 je lehký, dobře matuje, mám s tím hodně problémy díky smíšené pleti, je řekla bych neviditelný, nejsou vidět nedostatky a hlavně se mi nevlévá do vrásek, kombinuji to s make upem od Max Factor Miracle touch,který používám na domalování. U Inter jsem si ho musela nechat dovést u nás se odstín 40 Ivory neprodává.Ale jestli ma MF SPF netuším

Teraz som si kúpila od Clarins Teint Haute Tenue a super...tiez mam mastnu plet a cierne bodky a vyhovuje mi zatial najviac...a to som toho uz poskusala

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Katy_S: mám věčně lesklý nos a čelo, smíšenou pleť

Začala bych u tohoto - zkus třeba matující krém s řasou od Ryoru nebo olejíčky od Saloosu (pleti dodají vláhu a ta se pak nemusí "dovlažovat" sama, čili se neleskne). Pak budeš mít o požadavek méně a je samozřejmé, že na hydratované pleti vydrží (jakýkoliv) make-up déle pěkný, aniž by se roztekl nebo zalézal do pórů atd.

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

díky za tipy, omrknu je

Reaguji na Red_fire: používám pod make up hydratační zmatňující Effaclar M, pomáhá to, ale myslim, že žádný krém neodkáže zázrak, aby se pleť vůbec neleskla až do večera..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Katy_S: myslim, že žádný krém neodkáže zázrak, aby se pleť vůbec neleskla až do večera

V tom máš určitě pravdu, jen jsem to chtěla zmínit Každopádně ještě dodám, že od doby, co nepoužívám "agresivní" odličovací a jinou kosmetiku, mi make-up vydrží opravdu celý den, takže možná by stálo za to popřemýšlet, jakou péči o pleť používáš a případně vyzkoušet něco jiného.
A končím, ať ti téma neodvádím jinam

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Adka: Cituji dahilla: Potom je taky výborný Teint Idole Ultra 24H od Lancome, rozhodně doporučuju vyzkoušet

Také jsem ho používala, napřed jsme z něj byla nadšená, ale cca po 10 dnech používání mi začal hodně vysušovat a stahovat pleť, udělaly se mi šupinky, musela jsem ho přestat používat.

mám pocit, že je spíš na mastnější pleť...já pod něj mažu trošku výživnější krém a jsem v pohodě...ale dělal mi to samé..taky jsem měla takový "sušší" pocit pleti..právě proto jsem myslela, že by slečně mohl vyhovovat

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuji:
MAC Pro Longwear SPF10 Foundation
MAC Studio Fix Fluid SPF15
Lancome Teint Idole Ultra 24H

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Red_fire: ..od doby, co nepoužívám "agresivní" odličovací a jinou kosmetiku, mi make-up vydrží opravdu celý den..

S tím souhlasím, také mám tu zkušenost.

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

díky holky

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

kukni aj na MAC Matchmaster, EL DW Light a nový Clarins Ever Matte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené