arrow
profile_image
haninkas
od 10. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

chtěla bych Vás poprosit o tipy na gel laky pro domácí použití. Na podzim jsem získala startovací sadu Sally Hansen, ale moc spokojená nejsem. Než stihnu nehty nalakovat a zapéct v lampě, tak se mi barevný gel stáhne ze špiček nehtů. Nehty pak vypadají, že mám ošoupané konce. Takový stav netoleruji ani normálním lakům. Také jsem myslela, že bych se používáním gel laků mohla zbavit zabarvení nehtů od klasických laků, ale po použití odstínu 210 Back to the Fuchsia mi na nehtech zůstaly růžové fleky. Jaké značky gel laků vám vyhovují?

arrow
profile_image
Majik98
od 15. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem pouze ze zvědavosti vyzkoušela řadu gelových laků od essence a byla jsem teda nadmíru překvapená. Koupila jsem si base coat (75,-) pak nějaké barvičky (á 45,-) a nakonec top coat (75,-) a po aplikaci, která je sice trošku zdlouhavá, mi nehty vydrželi asi 5 dní krásně barevné a lesklé a to strávím každý den skoro hodinu ve vaně. Ještě žádný lak mi na nehtech nevydržel tak dlouho a to jsem jich vyzkoušela hromadu. Za tu cenu je to fakt perfektní, ovšem ne každému vyhovuje to samé

arrow
profile_image
haninkas
od 10. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vomackova85: (a mně stačí, že se uloupne milimetr a už to celé sundávám, protože se mi to nelíbí

to mám úplně stejně! Když se mi někde oloupne kousíček, tak to ještě domaluji, ale takové ty ošoupané konce se mi vůbec nelíbí. Obzvlášť u tmavých laků to vypadá hrozně. To odlakovávám i po 2 dnech. Proto mě sada od Sally Hansen hrozně zklamala. Protože chodit celý týden s "ošoupanými nehty" - na to nemusím mít sadu na gel lak.

Já osobně bych ji z tohoto důvodu nedoporučila koupit. Ale třeba dělám někde chybu.

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Já tedy sadu doma nemám, ale když jdu občas k nehtařce na CND Shellac, tak ona mi lakuje právě i špičky nehtů jakoby zepředu (nevím, jak lépe to vysvětlit, snad je to pochopitelné).

arrow
profile_image
BeátaG
od 18. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ja mám gel lak značky Moyra. Zatiaľ som spokojná.

Akurát pri aplikácii gel laku sa mi gel sťahuje z okrajov nechtov (nie len zo špičky ale aj okolo nechtovej kožičky. Čo robím zle?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené