arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám melírované vlasy x let, u hlavy už odrosty a jelikož jsem chtěla, nechat si svou barvu narůst a nemít tak viditelné odrosty, zvolila jsem tento přípravek. V délkách chytl docela slušně, ale u hlavy na mých vlasech je to něco mezi hnědo zrz světlá, ... tak dumám co teď. Nemáte někdo zkušenosti? Vymyje se nebo se jedná o klasickou barvu, která bude odrůstat? (je to III.kategorie - dlouhodobá), ale tak nějak doufám, že to bude jen přeliv, ...

arrow
profile_image
thilleli
od 15. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kuklynka: A jakou máš svoji přírodní barvu? Já mám tmavou blond (myší šeď) a přesně tuhle barvičku mám teď taky na hlavě, ale mně chytla na odrostech i již barvených vlasech pěkně rovnoměrně. Musím tě zklamat, je to skutečně permanentní barva, takže se vymyje jen minimálně

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jůůů tak to jsem tomu dala. moje přírodní barva je taková ta tmavší blond asi taky, je to ta klasická "slámová". já měla melír dlouhou dobu, před x lety jsem si plácla tmavě červenou, ale to mi neslušelo, tak mi to v kadeřnictví stáhli a dali hnědou, postupně melírovali a tak mi vrátili zpět světlou barvu. zařekla jsem se, že už nikdy žádnou barvu a hlavně ne tmavou, jenže jsem si chtěla nechat melír odrůst a to není u hlavy hezký tak jsem si tam plácla právě tuhle a pozdě si uvědomila že je to zase barva ach jo, nooo "hezký". všichni říkají že mi sluší nejvíc melír, blond jenže se mi po melíru cuchají hodně vlasy a tak jsem chtěla zkusit svojí barvu. máš fotečku vlasů? přikládám fotku jak mi to chytlo u hlavy a jak na ostatní

IMG_3521.JPG

IMG_3528.JPG

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ježiši to by jsi mě potěšila kdyby to byl opravdu jen přeliv!ale názory jsou rozporuplné no. někdo říká, že ty světlé jsou barvy, tmavé se vymývají. jsem z toho už jelen teda

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle je opravdu barva, ale neboj- vymývá se. Navíc ty kořínky se ještě mohou trochu "srovnat" a nebude to takový rozdíl.

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no u těch kořínků je to odstín takové zrzhnědozlatavo-něco takže tam je to jiný, na ostatních po délce to vypadá normálně, ve spodku u kořínků se to asi ani nechytlo, tam je to stejné jako jsem to měla. asi to bude tím, že na hlavu jsem to plácla nejdříve a tak to chytalo delší dobu než na ostatní. jako nikdo si nevšiml a nikdo nic neříká tak to asi takový rozdíl nebude no, ... ale přemýšlím jak to pak budu řešit dál, při další barvě. chci si nechat svojí proto jsem volila spíše přeliv, co se mi časem smyje, abych skryla odrosty jen na určitou dobu.
Jinak - používáte na takto chem. upravené vlasy přírodní kosmetiku?

arrow
profile_image
Kacenka81
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tento odstín je barva - série Glossy Blondes, ale není to žádný zesvětlovač, barvila jsem s tím ségru, která si nechává vlasy odpočinout od melírů a jen barvíme vlasy, aby ty melíry nevylézaly, a chytlo to pěkně... Předtím měla na hlavně 810 a ted tu 810, skoro to nezesvětluje, jen to krásně sjednotí barvu u kořínků a vlasy se pěkně lesknou. Být tebou, tak do toho jdu.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a co myslíte že by to udělalo s mými vlasy? mám několik let blond melír, ale u hlavy je moje barva, taková středně hnědá...

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kacenko81: do té barvy jsem šla a právě jsem dopadla jak píšu, na délkách v melíru to není vidět, ale nahoře na hlavě to skončilo jako zrzhnědozlatavá, a to je fakt divný. já bych už do takový blond asi nešla, je to risk tak jako tak a hlavně na odrostech se to u dosti lidí co jsem tu četla podepsalo formou zrzavé barvy.

arrow
profile_image
Kacenka81
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kuklynka: Asi máte vlastní vlásky hodně s červeným pigmentem... ségra má svoji barvu myší blond, takže jí to chytlo pěkně chladně... Asi to bude chtít u Vás jiný odstín.. A spíše přeliv, aby Vám to neodbavilo (nebo neobarvilo) ty kořínky,.Casting je jinak super, já na něj nedám dopustit, sama si barvím na čokoládku nebo kaštan...

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

svojí barvu mám takovou tu divnou slámovou, resp. asi tmavší blond, nevím že mi to odbarvilo u hlavy takhle divně a netuším tedy jaký přeliv bych tak měla mít, ...

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně se líbí taková ta platinová blond, ledová, ... ale nechci už melírovat, bo mám po něm roztřepený konce a cuchají se mi vlasy, lámou, ... i když koukám, že u těch světlých je peroxid tak jako tak. a navíc nerada bych riskovala, že mi to chytne do zrz ...

arrow
profile_image
monsisacek
od 24. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám svou přírodní barvu vlasů (viz. obrázek) světle melírovanou a chtěla jsem si na to teď dát tuhle barvu (801), nemáte někdo tedy zkušenosti s tím co to udělá s takhle tmavšíma vlasama? Jak tak koukám tak to vypadá že to zreziví...

fotka.jpg

arrow
profile_image
monsisacek
od 24. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jinak na tý barvě píšou že "při odrůstání je odlišnost barvy u kořínků diskrétnější než při použití pernamentních barev", tak to znamená že to úplně pernamentní barva není... a měla jsem už i tmavě fialovou barvu od téhle značky a úplně se mi to po čase smylo... a píšou tam že je to na světle kaštanové vlasy tak jsem si myslela že by to na mý vlasy mohlo být vhodný, že by to rezavět nemělo...

arrow
profile_image
jeordie mojeid
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chtěla bych se zeptat jestli někdo zkusil tuhle barvu na světle hnědé vlasy a případně jak to chytla. Na obalu píšou, že se může na hnědé vlasy použít, ale ráda bych věděla jaký bude barevný výsledek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené