arrow
profile_image
Majdalenka7
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

URLAhoj holky, jakou máte zkušenost s touto řadou? Mam v zimě slabší vlasy, takové jakoby bez života. Tak se chci právě zeptat na tuhle řadu, je to nějaká novinka.

arrow
profile_image
HotChocolate
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vypadá to každopádně dobře, taky mě zajímá jestli má někdo zkušenost??

arrow
profile_image
elinka7
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vypadá to fakt suprově, asi to zkusím. I když jsem se nedávno přistihla, že si slibuju, že si od Lorealu nic nekoupím, protože na mé vlasy to nemá žádný účinekViz Elseve Total repair 5-hrůza Ale fakt to bude hodně nový-reklama ještě ani neběží...

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já mám ten sprej a šampon a na to jak mám až dětsky jemné vlasy jsou (hlavně po tom bezoplachovém spreji) neuvěřitelně pevné.

cca 14 dní používám Els Arginine a tangle teazer kartáč a vlasy se mi při česání vůbec nelámou. A teď co na tom má větší zásluhu

Holky a dá se to už koupit i tady u nás?Nebo to sem teprve přijde?

arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nattalica: Holky a dá se to už koupit i tady u nás?Nebo to sem teprve přijde

Už je to v prodeji i u nás, včera jsem se zrovna na tuhle řadu koukala ve Schleckeru

arrow
profile_image
whatsername
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lavender_kid: cca 14 dní používám Els Arginine a tangle teazer kartáč a vlasy se mi při česání vůbec nelámou. A teď co na tom má větší zásluhu

Mě se vlasy šíleně zlepšili,co jsem si pořídila TT,trpím "dreadatostí" a dřív jsem to rozčesávala a moc se s tím nepárala a podle vypadali i umyvadlo plný polámaných vlasů,teď je toho o 80% míň. Momentálně používám už půlroku GK Ultimate repair a vlasy se mi hodně zlepšili,ale změna je život a podle toho co ty píšeš,tak ať už ten šampon a koncidioner vypotřebuju

Já jsem si dneska koupila v Rossmannu masku, od této řady a jsem zvědavá na výsledky. Každopádně maska užasně voní. Od zítra ji začínam testovat

Reaguji na Shirley: Jéé tady Schlecker není......Ale mrknu do Rossmanu.Děkuji

arrow
profile_image
HotChocolate
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Otestovala jsem šampon a balzám...a jakooo dobrý. Vlasy jsou jemnější a poddajnější. Vždycky je mám po mytí takový nic moc... ale ted po tomhle byly už mokrý celkem pěkný a šly rozčesat.

arrow
profile_image
whatsername
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě zajímá hlavně jestli to ty vlasy opravdu posílí a vlasy budou vyživený a už se nebudu tak ničit,když navíc je už ani česáním neničím. Mám v plánu(až vypotřebuju dosavadní šampon s kondicionerem) si pořídit šampon,kondicioner a tu bezoplachovou péči a tak sem zvedavá

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nemastí se vám po něm vlasy? Tahle nová řada mě dost zaujala,ale s Elseve nemám moc dobré zkušenosti,až na řadu pro lámavé vlasy,ta je super.

Reaguji na Luciene1: Nemastí.....Jsou hladké a lesknou se...Doporučuji vyzkoušet,raději si nakoupím zásobu,kdyby ho chtěli stáhnout z prodeje.....Fakt super!

Cituji Nattalica: Fakt super!

Navíc jsem se tady na netu v jedné poradně dozvěděla,že tahle řada je bez silikonu.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Nattalica: Doporučuji vyzkoušet

Zítra jdu pro něj,myslím,že v Tescu mají teď navíc na Elseve akci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené