arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla jsem se zeptat. Zrovna mám šíleně odrostlé nehty ale už mě nebaví koukat se čtyři týdny na stejné nehty. Mohu říci nehtařce ať mi udělá doplňko, že mi nanese nějaký gel v přírodním odstínu a já si pak budu nehty lakovat a odlakovávat dle sebe? Pak až zas bude odrost zajdu na doplňko? Děkuji moc, asi je to hloupý dotaz...

arrow
profile_image
verysek10
od 27. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě to jde,když jsem ještě nosila akryl tak jsem si nechala takto dělat a lakovala jsem dle nálady

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Haha, zrovna řeším úplně to samé chci si nechat udělat všechny nehty v obyč tělové barvě a lakovat, minule jsem se nechala překecat do vánočních a už se na ně nemůžu ani podívat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dělám to tak běžně.. Ráda ladím barvu nehtů s barvou oblečení. A mít čtyři týdny stejné nehty je trochu nuda.

arrow
profile_image
Lenynek mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka si takhle své akrylky obměňovala a myslím, že s gelovkama by to také neměl být problém.

Já to dělám taky tak. Udělám dvě vrstvy bezbarvého gelu a pak lakuju dle nálady. Je na tom super, že lak se neoprýská. Teď už mám jeden dva týdny a pořád dobrý.

Určitě to jde... taky to tak dělám, navíc lak na umělých nehtech drží jak přibitý!! Vždy jsem teda zkoušela červený lak, ale nešel odlakovat z těch odrostů... byl do nich "zažraný" Prostě se dostal kousííínek pod nehet, k tomu "rantlu" Takže zkoušej spíš světlejší odstíny.

arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak to jsem ráda

arrow
Neprodává v Bazaru

také si nehty lakuju, buď průsvitným lakem, aby nebyly vidět odrosty nebo i barevnýma.....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji danca187: ždy jsem teda zkoušela červený lak, ale nešel odlakovat z těch odrostů... byl do nich "zažraný"

buď nekvalitní lak nebo bych na ty odrosty použila podkladový lak který je bezbarvý

arrow
profile_image
HAndyK
od 19. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky to tak dělám k vyhovuje mi to nejvíc. Po chvilce mě barva omrzí, tak odlakuju, nalakuju a hotovo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené