Našla jsem jen diskuze o společné objednávce, ale nikde jaké ty laky vlastně jsou.. takže, prosím, jsou srovnatelné s OPI, Orly a pod., jak dlouho vám vydrží nalakované, jsou krycí (to bude ale asi odstín od odstínu)? Rozumí si se Seche Vite? Proč jsou vámi oblíbené?

Ahoj, já je mám hodně oblíbené, vlastně od této značky jich mám asi nejvíc. Mají spoustu krásných odstínů a vydrží, se Seche si také rozumí a k tomu se dají koupit v příhodné cenové relaci

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na MissCukrik: Jsou moc fajn Nevím, jestli jsou srovnatelné s OPI a spol., ale já v nich rozdíl moc nevidím. Mám jich taky hodně, ale v porovnání s ostatními laky to vychází na stejno (+/- je každá značka zastoupena stejně).

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám jich dost, kvalitou jsou IMO srovnatelné s OPI, mě dokonce déle drží na nehtech. Zatím jediný špatně krycí mám černý - Liquid Leather, ostatní tmavé jsou super. Oproti OPI mají celkem tenký štěteček a je poměrně dlouhý. Ale stačí trocha cviku a lakuje se sním dobře

no já mám zatím teda jeden láček, Ruby deer, ale jsem s ním zatím mooc spokojená..to je snad poprvé co mám na sobě lak dva dny a ještě na něm nejsou známky opotřebení.. určitě vydrží i déle, ale už tohle je pro mě pokrok.. možná za to může i Four seasons, ale už se moc těším na další barvičky, s kterýma mi mile pomůže avanta (děkuji.. ) ..

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MissCukrik:
pro delší výdrž doporučuju podkladový Essie Protein Base Coat, pro mě zázrak. Dřív mi laky vydržely max. 2 dny a teď naprosto v pohodě 4 dny, pak odlakovávám, protože mě barva nebaví

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené