arrow
profile_image
Gabča
od 27. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V březnu jdu na laserovou liposukci stehen (vnitřní + vnější) a "jen decentně" (jak řekl doktor) kolen. Měla by být nejšetrnější, nejméně invazivní, s výrazně rychlejším hojením po. Může značně zlepšit nebo dokonce i zcela odstranit celulitidu, protože laserový paprsek, kterým se tukové buňky ničí, aktivuje v podkoží kolagen, který kůži krásně vypne.Rozhodla jsem se pro tenhle typ lipky také právě pro tento bonus. Jsem poměrně štíhlá (170 cm/50 kg), takže nepotřebuji toho tuku vzít moc, ale ty disproporce mě fakt už dlouho trápí a nakonec jsem se definitivně rozhodla až teď po porodu. Nemáte prosím někdo s tímto typem lipo zkušenost? Jsem objednaná v Praze, klinika LaserPlastic, k doktoru M. Tománkovi. Už jsem kontaktovala Radku (psala tady na diskusi pod přezdívkou "radule", je cca 7-8 týdnů po lipo, ale na jiné klinice, u dr. Wernera). Prosím, kdo má zkušenost s laserovou liposukcí nebo s dr. Tománkem z LaserPlastic v Praze (provádí samozřejmě i jiné lipo, ta laserová je u nás novinka od r. 2006),

arrow
profile_image
Gabča
od 27. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Simčík
Dr. Tománek působí na klinice LaserPlastic, ul. Plátneřská 11, Praha 1. Ceny tumescentní lipky od 9 tis. Kč, laserová 30 tis. Kč. Můžeš mrknout na jejich stránky, mají tam ceník - www.laserplastic.cz nebo www.moidlova.cz.
A to jsi se fakt normálně opalovala? bez jakýchkoliv omezení, vůbec jsi jizvičky nemazala vyšším faktorem a vše v poho? žádné pigmentace?
A můžeš mi prosím poslat fotečky před a po, klidně i jen do SZ.
Díky moc za odpovědi!

arrow
profile_image
okbody
od 16. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ultrashape a Ultra Contour jsou sice nebolestivé metody, ale musí se absolvovat min 5 asi hod. sezení a účinky jsou menší než u ostatních liposukcí.
Tumesc. liposukce (okolo 25 000,- za oblast, ale také podle domluvy) je účinná, ale bolestivá, dělá se v částečné narkoze, vpíchnutím do žíly na ruce a je obtížná min. 14 dní po (, bolesti, tekoucí tuk z otvorů po zavedené sondě).
Liposukce laserová pomocí Smartlipo (okolo 30 000,-, ale také podle domluvy je sleva na dvě , tři oblasti) je stejně účinná, ale provádí se v místní narkoze t.j. vpíchnutím anestezie, což je příznivější oproti částečné anestezii (lehčí než celková anestezie používaná na operačním sále, která se připlácí cca 5000,-).
Místní anestezie úplně pro výkon liposukce stačí a Smartlipolaserem je téměř nebolestivá, což umožňuje provést i více oblastí najednou. Někdy se při ní také odsává tuk, což je rychlejší, ale úplně postačí odvod zničených tukových buněk lymfatickým systémem.
Smartlipo liposukce je v současné době nejšetrnější a nejméně bolestivá metoda. Je sice asi o 5 - 6 000,- dražší, ale zase nemusíte platit částečnou anestezii.
V Praze jsou dvě pracoviště se Smartlipo - dr. Moidlová a dr. Werner.

arrow
profile_image
EvíkS
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny odvážlivkyně, které už liposukci podstoupily nebo se už rozhodly. Já jsem zatím nerozhodná a rozhlížím se tu a pročítám si Vaše zážitky a rady. Chtěla bych se zeptat, Vy co už se tu v téhle diskuzi znáte dlouho... na který typ liposukce k tomu panu doktrovi Janečkovi chodíte? Je to ta laserová? Chtěla bych na laserovou liposukci k panu doktorovi Tománkovi z Laserplastic - nemáte s ním někdo zkušenost?

popjoyka
Já jdu 13.11.v 8h,v CA na břicho-zřejmě laserová lipo,to mi prý řekne těsně před,jak na mě ještě mrkne,k tomu boky,záda pod podprdou a pod podpažím.S tím břechem-horší než teď to nebude a stejně nemám ambice se nějak moc vystavovat,hlavně,aby ta silueta v oblečení nevypadala tak,jak teď-tj.přes rifle pneumatika skoro kolem celýho těla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

63

a ta laserová lipo-na co to vlastně je a je to dražší než ta normální?

On mi to navrhl dodatečně mailem,cena by zůstala stejná,vyčetla jsem,že je to šetrnější s lepším výsledkem a kratší dobou hojení.Standartně je to dražší,páč ten přístroj stojí hodně.Mě je jedno,jak to udělá,hlavně abych byla krááásná

arrow
profile_image
bóbika
od 30. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na pupíky a vnitřní stehna je nejlepší laserová liposukce, protože tam dochází ke zpevnění kolagenových vláken.

arrow
profile_image
jerrynka
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, v březnu jdu na konzultaci do Laserplastic, chtěla bych jit na břicho, vnitřní a vnější stehna. Mohla bys mi prosím napsat co všechno a jak ti to dělali, kolik to stálo a jak si spokojená? Díky moc

arrow
profile_image
Vážka
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už hodinu sedím u těchto stránek a jsem absolutně zmatená. Popisuje se zde hromada technik jako ultrazvuk a spol. Sečteno podtrženo: mnohem víc holek je po ultrazvuku nespokojených. Jak moc je laserová liposukce podobná ultrazvuku? Moc prosím napište mi nějaké zkušenosti..

arrow
profile_image
andisek
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přidávám se,moc prosím,jestli jste někdo laserovou lipku podstoupily,napište dojmy a výsledky..

arrow
profile_image
Vážka
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem byla dneska na konzultačkách. Pan doktor Tománek na mě zapůsobil dobře. Je to sympaťák, jeho asistenka též dosti příjemná slečna. Přišla jsem tam s hromadou načtených informací s postojem, že si proklepnu, co mi řekne třeba u lipo ultrazvukem (většina žen, co na to šla byla nespokojená) a potvrdil mi, že ultrazvuk je na nic( a to sám od sebe). Snažil se mi spíše nabídnout laserovou lipo než tumescentní, což nevím, jestli mám chápat jako marketingový tah, jelikož jsou snad jen tři kliniky, kdo laser vlastní nebo jako opravdu dobrou radu. Každopádně ta laserová by mě měla stát o pět tisíc víc (chci si nechat uděla boky-pas). Doba hojení je sice nižší, ale čert to vem, pokud bude účinnější nějaká metoda, kde hojení bude trvat třeba měsíc, klidně si jí vyberu. Jde mi o výsledek. Teď už mi jen někdo musí potvrdit, že MUDr. Tománek je šikovný chlap...?

Vážka
kolik si řekl za ty boky a pas, co si chceš nechat udělat? někde jsem četla, že bere 30 000 Kč za oblast, což mi přijde docela dost, ale je možné, že je to stará info, takže má už ceny lepší.

Jinak všude, kde jsem četla o laserové lipo psali, že je šetrnější než klasická a fakt působí i na celulitidu, ale neznám nikoho, kdo na ní byl...

arrow
profile_image
arwen
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vážka: Teď už mi jen někdo musí potvrdit, že MUDr. Tománek je šikovný chlap...?

Potvrzuji, že MUDr.Tománek je šikovný lékař Byla jsem u něj postupně na třech liposukcích a jsem spokojená. Jestli je i šikovný chlap, tak to bohužel nevím

arwen
byla jsi na laserových nebo normálních?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené