Otázka je zřejmá. .. Dumám nad tím. Zda - li jsou ty klasické lesklé legíny pořád v kurzu. Dlouho jsem je na žadné neviděla. Doma mi leží ve skříni a nevím jestli je tam mám už nechat nebo je můžu vytáhnout. Teď často vídám i v různých modních časopisech ty nelesklé.
Kdyžtak díky za názory.

to by mě taky zajímalo, ne že by mi vadilo si je vzít, kdyby uz nebyly letos "in",ale aby člověk věděl, že ....

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já naopak vídám spíš ty lesklé,i v našich časopisech,nové číslo Elle,InStyle atd... I zahraniční přehlídky pro nadcházející sezonu je prezentují. Takže já myslím,že se nosí pořád. Já osobně je noším,vypadají noblesněji než klasické. Mám je ráda.

Super, takže je ze skříně ještě vytáhnu.. Teď na podzim se bodnou..

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na crazyiik: Právě i to se mi na nich líbí,jsou daleko teplejší a jak jsem řekla,i šmrncovnější.

Dávám za pravdu, lesklé se letos nosí víc a víc, a taky takové ty hodně vzorované, ale to opravdu skoro nikomu nesluší, jen hodně hubeným až špagetovým nožkám

Hlavní je,že převládá kombinování legín na úkor klasických džínsů.A jsou povoleny všechny materiály,odstíny..prostě to už je pak cit člověka pro módu Ale hit podzimu a zimy jsou legíny na způsob kůže,koženky

Jako mě se sice líbí, ale po dlouhé době jsem byla o víkendu pařit a v klubu byly všecky holky jako přes kopírák - dlouhej top a lesklý legíny.

jo no kopírky teď frčí...ale dokud je budeme nosit tak to z mody nevyjde a u mě to je většínou tak, že nosím všci z minulé sezony...jak to má každý jak mě to štve! ale když si oblečete něco co je jiné hned se na vás každý dívá....ja bych legíny nosila pořád.) a asi budu.

mně se ty lesklé strašně líbí, ale vypadám v nich jako špekáček
Každopádně je pořád vídám, takže se ještě nosit budou

PECKA! Díky za názory. To jsem chtěla slyšet - že se ještě nosí.. protože jinak nevím, co bych si pod tu tuniku vzala.... Ok. tak dikeeec.

nosí, určitě se nosí, lesklé v kombinaci s volným matným topem - nelíbí se mi, ale IN rozhodně jsou

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, můžete mi poradit kde koupit takové kalhoty jako má Agáta děkuji

:-)

Reaguji na Janice08:
Hmm, dobrý Outfit. Taky by mě to zajímalo. Já bych řekla, že jsou to klasické legíny nebo ne...

arrow
profile_image
cyber DOLL
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no, já bych třeba nebyla schopná si je na sebe vzít. Ale po Praze jsem v tom viděla spoustu holek....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené