arrow
profile_image
D123 mojeid
od 13. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
jsem studentka VŠ a dost přemýšlím o Letní škole v Dánsku - nemáte náhodou někdo zkušenosti? Našla jsem agenturu czech-us, ale přijde mi, že si účtuje docela vysoké poplatky za zprostředkování. Tudíž mě láká si to zařídit rovnou s dánskou univerzitou, ale jak to bývá, mám z toho trochu strach. Pomohlo by mi, kdyby někdo měl zkušenost a mohl mi poradit (Konkrétně se jedná o VIA University College)

Děkuju

arrow
profile_image
denjis
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tento rok se na letní školu chystám. Chci se zeptat, jestli si se tam nakonec vypravila a jaké to bylo? Popřípadě někdo jiný?

arrow
profile_image
D123 mojeid
od 13. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na denjis: Ahoj, nakonec jsem to zařizovala přímo s dánskou universitou. Což rozhodně doporučuji. Ušetříš dost peněz a výsledek je uplně stejný Jela jsem tam z Prahy s kamarády autem, což byla nakonec výhoda. Mohli jsme o víkendech jet někam na výlet autem a tak Jinak pokud jedeš sama tak czech-us nabízí dopravu autobusem. Loni si mohla jet i když sis školu zařizovala sama. Asi ho neměli naplněný. Pokud máš nějaké konkrétní otázky, tak se klidně ptej. Nevím, co by tě mohlo zajímat

arrow
profile_image
EkonomzVŠE
od 15. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na D123:
Ahoj, byla jsi tam na ty 3 týdny? Na kolik to celkově (poplatky, ubytování, cesta...) cca vyšlo? Díky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené