arrow
profile_image
Daniela1701
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Existuje přípravek, který je stejně efektivní, ale cenově dostupnější než Orofluido?

taky hledám, ale takovou vůni jako má Orofluido už asi nebude mít žádný přípravek

Někdo tu ve starší diskuzi zmiňoval Duo tekuté vlasy - zkus zapátrat. Jinak ono ve výsledku to Orofluido není až tak drahé, když si spočítám, že bezoplachoé kondcionéry jsou za chvíli fuč a Orofluido mám cca od července a z lahvičky ubyly max tak 2 cm obsahu a to dávám jako zábal po každém mytí. Tahle investice se vyplatila.

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

opravdu se spotřebuje maličko a dlouho to vydrží. A ta vůně....ta se nedá s ničím jen tak srovnat . Investice se vyplatí

Arganový olej z ebay. Posílá se z Izraele, byrobený speciálně na vlasy, voní také krásně a výsledek je stejný!

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co tekuté krystaly? Nebo arganový olej, dělá ho Lee Stafford tuším.

arrow
profile_image
Ňuninka
od 20. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co třeba koupit si jen malé 5 ml Orofluido? Moc se tedy oproti velkému nevyplatí, ale zase to není najednou tolik peněz. V bazárku ho mám, ale není to konkrétně Orofluido, ale Elixír 79 - tekuté zlato, což je v podstatě to samé jako Orofluido, jen od jiné firmy.

Cituji Daniela1701: Existuje přípravek, který je stejně efektivní, ale cenově dostupnější než Orofluido?

Tekuté krystaly, sérum balea...

Taky se přikláním k tekutým krystalum.

arrow
profile_image
hapy
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na fashion86:
Jak dlouho vydrží vonět ve vlasech?

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na hapy:
Řekla bych, že tak dva dni je z vlasů cítit ....ale když chceš aby ti vlasy voněly víc stačí kapku vetřít třeba do konečků a hned je to cítit poměrně dost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené