arrow
Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat zda mi někdo může doporučit nějaké linky ve fixu, které by opravdu udělali úžasně tenkou linku? Děkuji moc

Reaguji na QueenLucy: V jaké cenové relaci by jsi linky chtěla?

arrow
profile_image
petula88
od 28. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám celkem dobrou zkušenost s Maybelline Master Precise cenově dostupné a pracuje se s nimi fajn...jen mi přijdou, že barva není tak výrazná...

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám výbornou zkušenost s essence Stays no matter what stála mě asi 60 korun kupovaná v dm a mám ji asi rok a špička stále drží tady jsem našla na netu obrázek http://1.bp.blogspot.com/-plkUom_Hdl8/URv_XeUoerI/ AAAAAAAAKfY/uOuaPfQwOXU/s1600/IMAG5801.jpg jestli chceš klidně udělám zkušební obtáhnutí na ruce

Reaguji na michelle.s:
já teda tuhle koupila asi před 4 měsíci a vydržela tak měsíc a půl potom přestala malovat..koupila jsem si novou nepamatuji si od jaké značky ale je na ní napsáno cat eyes a také trochu přestává malovat..nechápu..

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sariinkaaa: aha tak to já si vždycky pomaluju v obchodě ruku abych viděla jestli už není vyschlá, nikdy jsem neměla problémy s těmahle linkama ale je pravda že jednou jsem vzala do ruky byla teda od jiný značky taky fix, udělala jsem jednu čáru a pak už vůbec nic nedělala.:/

arrow
profile_image
berulka
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sariinkaaa: možná je to špatným zacházením, pokud ji používáš na práškové stíny, tak se fix zanaší (zkus ji po použití otřít do kapesníčku) a linky ve fixu by se měly skladovat hrotem dolů.
Jinak k témátu, já používám quick eye styler od s-he, má krásně tenký hrot a píše i teď po roce a půl (ale je fakt že teď už je spíš do šeda)

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem nejvíc spokojená s fixem od Dermacol. Asi 80kč a má opravdu tenký hrot. A vydrží dlouho.

fixnaocipreciseb.jpg

arrow
profile_image
TvrdaNikola
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě L´Oréal Paris Super Liner Blackbuster. Vypadá tlustě, ale kreslí se tence i tlustě a hrot se mi nezdeformoval a krásně drží tvar. A kreslí stále stejně intenzivně.

Milani má docela dobrý výběr fixů, nemám teda zkušenost, ale když jsem googlila, tak si je docela chválí

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nicadezuria:
Tiež sa pripájam k Dermacolu alebo aj Gabriela Salvete (tieto som ale nemala na očiach iba na ruke tak sa neviem vyjadriť k výdrži).

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ziralka: nejhorší, absolutní propadák mezi linkami

přesně tak..

arrow
profile_image
Carmella
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kanebo Kate Super Sharp Liner - je tenučká, mám ju už asi rok a kreslí ako nová. Nevýhoda je, že ju treba objednávať zo zahraničia a nie je práve najlacnejšia. Je to japonská značka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nakonec koupila bez tenkého hrotu a pracuje se mi s nimi nejlíp:
http://www.rimmel.cz/produkt/scandaleyes-thick-and -thin/
Používám ještě gelovky od Lorealu.

arrow
profile_image
ema.w
od 30. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si koupila od miss sporty, ze začátku malovala dobře ale po měsíci už přestávala malovat..Drahá nebyla stála asi 70 korun mám pocit. Ale já teda dávám přednost normálním tekutým linkám, jsou výraznější a líp drží

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené