arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

začala jsem si objednávat z internetu profi přípravky na vlasy a ráda bych zkusila celou řadu. Problém je, že nevím která značka dělá lepší (účinnější výrobky). Teď mám od Schwarzkopf Miracle Oil bezoplachový kondicionér a je super. Tak nevím, jestli objednat celou tuto řadu, nebo zkusit Loreal pro suché a poškozené vlasy. Ráda bych znala Vaše názory, kterou značku preferujete?

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Loreal Intense Repair a Absolut Repair.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Constantine: Hlavně Absolut Repair - tuhle řadu mám snad momentálně nejvíc ráda.

Cituji veru.h: Teď mám od Schwarzkopf Miracle Oil bezoplachový kondicionér a je super. Tak nevím, jestli objednat celou tuto řadu, nebo zkusit Loreal pro suché a poškozené vlasy.

To sama musíš vyzkoušet, každému sedí vážně něco jiného. Hlavně si vybírej řadu, která skutečně odpovídá stavu tvých vlasů - v tom je kámen úrazu nejčastěji.

Reaguji na veru.h: A jaké máš vlasy?
Na chemicky hodně poškozené určitě Absolut repair, na suché Intense repair.
Já je střídám podle aktuálního stavu.
Schwarzkopf špatný není, ale LÓreal u mě vede.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusinda2: mám chemicky poškozené vysušené a hrozně moc se lámou

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny: noto je právě taky otázka, koukala jsem i na přípravky s keratinem co má Loreal, ale nevím jestli bude lepší hydratace a péče nebo keratin

Cituji veru.h: mám chemicky poškozené vysušené a hrozně moc se lámou

V tom případě bych šla do Intense, pro suché a lámavé je dokonalý.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusinda2: mmm koukám na popis k Intense řadě a má spoustu ingrediencí, to vypadá slibně. Já ani nechápu v čem je v těchto dvou řadách vlastně rozdíl Intense a Absolute. Ale ten intense má lepší popis se mi zdá, tak ještě, aby to byla pravda.

Měla jsem obě značky, jak Loreal absolut repair, tak Schwarzkopf BC Fibreforce s keratinem, řekla bych, že Loreal mi více zatěžoval vlasy, byly druhý den splihlejší, Schwarzkopf je pro mě lepší, vlasy mám po něm opravdu vyživené a nezatížené. Samozřejmě je lepší použít vše z jedné řady.Momentálně, ale ujíždím na BIONE panthenol + keratin.

Reaguji na veru.h: Absolut je opravdu hodně výživný, ale podle mého spíše na takové ty tzv. gumičky, spálené vlasy atd.Na suché vlasy a lámavé konce vlivem barvení je lepší Intense.Intense vlasy navíc nezatěžuje, jsou vyživené, ale lehké a hebké, jestli mi rozumíš.U Absolutu mohou být při častějším použití přetížené, což z mé zkušenosti u Intense nehrozí.
Absolut mi hodně pomohl, ale Intense je snad jediný výrobek, ke kterému se roky vracím a mám ho vždy na poličce.Hodně mi pomohl v době, kdy se mi vlasy po zesvětlování lámaly, byly suché a nechtěly dorůst.

arrow
profile_image
Petuliiina
od 4. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám po Loreal Intense repair vlasy jako slámu, vůbec mi nesedí, kdyby měl někdo zájem, můžu levně odprodat šampon i masku, oboje asi 2x použito, kdyžtak napište soukromou zprávu.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusinda2: no mě právy ty vlasy opravdu až jako ulítávají, hrozně se lámou.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petuliiina: a jaké máš vlasy? Je zvláštní, že ti to vysušuje vlasy, když je to pro suché a poškozené.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je možný že by mi po Absolut plihly vlasy? mám je totiž dost jemné a rychle se mastí

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elma: a kde kupuješ Bione?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené