arrow
profile_image
Kassin.ka
od 28. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dámy,mate s novým lorealem někdo zkušenost? hodí se na sušší pleť a má alespoň lepší krytí? díky

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkoušela jsem jen ze vzorečku. Ale rozhodně se líp (rozuměj skvěle) roztírá než ta stará verze. A osobně bych ho na sušší pleť klidně dala krytí bych řekla stejné jako u starého.

arrow
profile_image
Adriana13
od 4. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koupila jsem si jej na základě příjemné konzistence, ale za mě nemá žádné krytí a na pleti mi vydří maximálně dopoledne, jako by se rozteče, nevím jak to popsat a přitom mi vysušuje pleť. Připadá mi vhodný spíše na léto a možná bych jej přirovnala krytím k lehkému BB krému.

arrow
profile_image
Adel88
od 23. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojik, koupila jsem si jej asi před měsícem. Moje pleť je velmi světlá, a trpím na kruhy pod očima a tu a tam nějaký ten flíček, normální až sušší pleť. Zvolila jsem odstín N1 Ivory, a jsem s odstínem spokojená, nejsem vůbec oranžová. Konzistence je velmi tekutá, ale zase se velmi snadno roztírá po obličeji. I přesto, že je tekutější má střední krytí a na moje problémy dostačující (aspoň nedělá masku). S výdrží je to taková klasika, žádný make up mi nevydrží celý den. Na mastné pleti vydrží asi chvilku. Na můj typ pleti vyhovuje, používám pod něj klasický krém na citlivou plet od Biodermy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené