Holky znalé značky Louis Vuitton, moc se mi líbí tento šátek, paní mi píše, že jde o originál, ale chci si to ověřit tady u Vás děkuji za pomoc

Kolik za něj chce? Originál to není.

Chce za něj 2.000,- . Není to originál,jo? chjo, ještě že jsem jej zatím nekoupila. A podle čeho si to prosím poznala? Ať vím pro příště.

Casinka
Mamka má tenhle šátek doma z Paříže a jak máš ten nápis Louis Vuitton, tak tenhle šátek, pokud se nepletu ho má bílým písmem a ten originální má jakoby lososovou barvu nápisu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Casinko a co to má být za barvu? To je modrá nebo fialová?

Aha, to bych nevěděla..moc díky, jsem poučená

arrow
profile_image
Chimera
od 30. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady se na něj můžeš podívat na webu LV. Dívala jsem se na něj v Pařížské nedávno a stál myslím kolem 3.000 Kč, což už by možná stálo za zvážení, jestli si nekoupit rovnou ten nový v Pařížské

http://www.louisvuitton.com/uk/flash/index.jsp?dir ect1=home_entry_gb

Evi, je to fialová a ten spodek je modrý + nápis bílý

arrow
Neprodává v Bazaru

Nevím, já mám tu bandanku ve fialové a je super a raději bych být tebou koupila nový. Není to o moc víc peněz

Děkuji za odkaz, mě právě na té fotce přijde úplně stejný, jako ten od paní. No, radši si jej tedy koupím přímo v Pařížské. Holky díky

Evi, to není, chci ho hlavně originál a při představě, že dám za fake 2000 a za origo 3000, by mě hooodně naštvalo, že jsem sice koupila levněji, ale fake

arrow
Neprodává v Bazaru

Na té fotce vypadá že ti poslala origo fotku. Když už nechala bych si ho víc nafotit. A hlavně, pokud je to barva violet, tak ta fotka neodpovídá reálu ani na LV..

Napíši jí, ať mi tedy pošle ještě další fota, myslela jsem si, že je to její fotka, ne ze stránek. Ale už jsem stejně rozhodlá, radši si ji koupím pro jistotu v obchodě Evi a nemáš ji vyfocenou na kabelce Alma, co vlastníš? Neposlala by si mi prosím fotečku, jak to na ní vypadá?

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky poznáte někdo originál? Našla jsem krásný na aukru za 2500. Paní píše, že je to originál, ale doklad nemá, prý vánoční dárek, tak nevím.

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Desire: Holky poznáte někdo originál? Našla jsem krásný na aukru za 2500. Paní píše, že je to originál, ale doklad nemá, prý vánoční dárek, tak nevím.

Nemusím ho ani vidieť, aby som povedala, že to môže byť len falzifikát...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené